اقتصادی

طرح های برتر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ انتخاب شدند

پایگاه خبری توسعه برند، از بین دو هزار و ۵۰۰ محصول ، ۲۵ محصول به عنوان طرح‌های برتر انتخاب شده‌اند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس۲۰۲۴، مدیر کل و سرمایه گذار پارک اینوتکس گفت: «از بین دو هزار و ۵۰۰ محصول ، ۲۵ محصول به عنوان طرح‌های برتر انتخاب شده‌اند. «احمد عسگری» مدیر کل و سرمایه‌گذار پارک فناوری پردیس با بیان اینکه سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس با هدف هم افزایی همه اجزا اکوسیستم فناوری در حال برگزاری است ، اظهار کرد: شعار امسال همه اجزا سیستم زیر یک سقف است.»

وی افزود: «در کنار بخش‌های دیگر ، برای اولین بار سالن فناوری های برتر به نام جشنواره پیشگامان اینوتکس هم اضافه شده است.»  در این جشنواره قرار است این بخش برای اولین بار برگزار شود. جشنواره پیشگام در سیزدهمین اینوتکس در واقع برگزاری پاویون محصولات فناورانه برتر کل کشور و همچنین رونمایی از تعدادی محصول با فناوری بالا باحضور  مقامات عالی رتبه کشوری ازجمله وزراء، معاونین رئیس جمهور، صاحبین صنایع و مشتریان محصولات را در برخواهد گرفت. بر این اساس و طبق روندهای پیش‌بینی شده برای ارزیابی محصولات، طی این فراخوان از شرکت‌های متقاضی که دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه‌های مختلف فناوری داشته‌اند دعوت می‌شود تا در فرایند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه کشور مشارکت نمایند.

وی افزود: «فراخوان این بخش از اسفند ماه سال گذشته صادر شده و از بین دو هزار و ۵۰۰ محصول ، ۲۵ محصول بر اساس شاخص های متعدد مورد ارزیابی قرار گرفته و انتخاب شده اند تا به عنوان طرح‌های برتر معرفی شوند.»

عسگری با اشاره به اینکه هدف از برگزاری جشنواره اینوتکس کم کردن فاصله محصول با بازار است ، افزود : «یکی از راهکارها حضور شرکت ها در نمایشگاه مختلف و نمایشگاه دستاوردهای آنان است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا