وب گردی

با شناسایی عدد تصویر، قدرت بینایی خود را ارزیابی کنید

تصاویر توهم نوری به دلیل ماهیت گیج کننده خود بسیار سرگرم کننده و جالب هستند، اما اکثر بینندگانش را گیج کرده است. عددی در این تصویر پنهان شده است. همه آن را متفاوت می‌بینند.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول‌های مغز را تقویت می‌کند، سرعت ذهن را بهبود می‌بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل‌ها تولید دوپامین را افزایش می‌دهند، ماده‌ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می‌کند.

وقتی معما را حل می‌کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می‌شود. پس تست بینایی سنجی با شناخت عدد را نیز انجام دهید و مغز و ذهن خود را به چالش بکشید.

پازل، تست یا معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند.

این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آن‌ها همچنین به عنوان چالش ها، تست‌های تصویری، پازل‌های تصویری یا منطقی شناخته می‌شوند. یکی از پازل‌هایی که این روز‌ها در شبکه‌های مجازی مورد توجه قرار گرفته است، تست بینایی سنجی با شناخت عدد است.

در نگاه اول، ممکن است بسیار ساده به نظر برسد. با این حال، هر چه بیشتر به آن نگاه کنید، ممکن است اعداد بیشتر و متفاوت تری را ببینید. اما در نهایت پاسخ واقعی اکثر بینندگان را گیج می‌کند. با دقت به تصویر نگاه کنید. شما چه عددی را درون تصویر تشخیص دادید؟ با تست بینایی سنجی با شناخت عدد همراه باشید.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی سنجی با شناخت عدد

این چالش که در توییتر منتشر شده است و بسیار مورد توجه قرار گرفت. یک عدد در دایره خاکستری و سیاه راه راه پنهان شده است. آیا می‌توانید کل شماره را ببینید؟ ممکن است ساده به نظر برسد، اما آزمون سخت‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. توهم در واقع آزمونی برای حساسیت کنتراست چشم بیننده است. توانایی تمایز یک شی از پس زمینه آن است. در زندگی روزمره، این توانایی برای رانندگی در هوای مه آلود یا زمانی که نور کم وجود دارد مهم است. در آن زمان ها، کنتراست بین پس زمینه و شی کاهش می‌یابد؛ بنابراین اکنون که کانون توهم نوری را می‌دانید، آیا می‌توانید تمام ارقام را تشخیص دهید؟

قبل از اینکه به پاسخ‌های واقعی برسیم، در اینجا برخی از پاسخ‌هایی که بینندگان پست کرده اند آورده شده است:

-من فقط می‌توانم ۵۲۸ را ببینم. آیا این در مورد بینایی من معنی دارد؟

-من ۵۲۸ را با عینک می‌بینم و ۴۵۲۸۳ را بدون عینک

۴۵۲۸۳ … و چه چیزی است؟ آیا باید با پزشک عمومی خود یک قرار ملاقات رزرو کنم؟..

معما

پاسخ تست بینایی سنجی با شناخت عدد: اکثر بینندگان گفتند که می‌توانند ۵۲۸ یا حداکثر ۴۵۲۸۳. اما پاسخ واقعی شما را شوکه خواهد کرد. پاسخ واقعی عدد ۳۴۵۲۸۳۹ است. یک عدد هفت رقمی. اکنون، اکثر مردم اعداد را در وسط دایره که کنتراست بالاترین آن بود، دیدند. با دور شدن از مرکز، کنتراست بین ارقام و پس‌زمینه کاهش می‌یابد، که دیدن ارقام را بسیار دشوار می‌کرد. اما اگر به اندازه کافی چشمک بزنید، می‌توانید با یک نگاه اجمالی تمام اعداد را ببینید! اگر واقعاً موفق به دیدن آن‌ها شده اید، پس یکی از بهترین بینایی‌های جهان را دارید. شما می‌توانید به آن افتخار کنید.

منبع: خبر فوری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا