کسب و کار

معرفی برند توان لنت آریا تولید کننده لنت ترمز

پایگاه خبری توسعه برند، شرکت توان لنت آریا، در سال ۱۳۹۸، با مدیریت بخش خصوصی، در تهران آغاز به کار کرد. این شرکت، در ابتدا با تولید لنت صنعتی شروع به کار کرد، و توانست در مدت زمان نسبتا کوتاهی به جایگاه خوبی در میان تولیدکنندگان لنت ترمز صنعتی دست پیدا کند.

بیشتر خودروهای موجود در بازار ایران، در محور جلو و بعضا در محور عقب از سیستم ترمز دیسکی برخوردارند. و از آن جایی که در فرایند ترمزگیری، سیستم ترمزگیری محور جلو، نقش مهم تری دارد، و در نتیجه بیشتر مصرف می گردد، توانسته است بازار بزرگ تری را هم به خود اختصاص دهد. از این رو تولیدکنندگان لنت ترمز، عمده ی تولید خود را با توجه به بازار مصرفی، صرف تولید لنت دیسکی کرده اند.

با وجود اینکه در طی این سالها، با پیشرفت سیستم ترمز، شاهد تغییراتی در سیستم ترمز عقب و تبدیل آن به سیستم ترمز دیسکی بوده ایم، اما همچنان خودروهای بسیاری که تولید می شوند و یا در گذشته تولید شده اند، و تا سالها در چرخه ی مصرف باقی می مانند، از سیستم ترمز کفشکی بهره می گیرند. با این وجود تولید لنت کفشکی همواره از توجه کمتری برای تولیدکنندگان برخوردار بوده است. و در نتیجه همواره با کیفیت متوسطی تولید گردیده است.

لنت ترمز توان لنت آریا

توان لنت آریا با تکیه بر خلاء ناشی از این تفکر در بازار لنت ایران، تمرکز خود را بر روی تولید لنت ترمز کفشکی قرار داد تا بتواند این خلاء را، با تولید لنت ترمز کفشکی با کیفیت، در بازار ایران پر کند. این شرکت، پس از طی تحقیقات و تست های بسیار، با دریافت گواهی استاندارد به شماره ۶۶۸۵۶۲۲۰۰۵ ، در عرصه ی تولید لنت ترمز کفشکی، فعالیت خود را آغاز کرد. به صورتی که در حال حاضر، لنت ترمز کفشکی همه ی خودروهای داخلی را در سبد محصولات تولیدی خود دارد.

 ساختار لنت ترمز

دو بخش اصلی لنت ترمز، صفحه پشتی (بک پلیت) و مواد اصطکاکی (لاینینگ) می باشد. لاینینگ تولیدی هر شرکت، از مواد اولیه بسیاری تشکیل شده و ساختار آن با توجه به فرمول اختصاصی هر شرکت می باشد. اما بک پلیت یا کفشک ترمز، به طور معمول به صورت مواد اولیه برای کارخانجات تولید لنت تعریف می شود. یعنی کفشک در کارخانه های مجزا تولید می شود. اما در شرکت توان لنت آریا، عمده ی کفشک لنت توسط خود شرکت، به صورت اصولی و با کیفیت بالا تولید می شود.

لنت ترمزویژگی های لنت ترمز کفشکی توان لنت آریا:

  1. بدون آزبست
  2. دارای ترمزگیری عالی
  3. استفاده از فناوری و فرمولاسیون پیشرفته

 روند طراحی و توسعه محصولات توان لنت آریا، در حال حاضر به سمت افزایش راحتی در رانندگی و سازگاری با محیط زیست است. به صورتی که در نهایت، منجر به تولید محصولاتی با کیفیت تر، که هم صدای نویز کمتری داشته باشند، و هم دارای قدرت بالاتری باشند، و در نهایت عمر طولانی تر داشته باشند، بشود.

خط مشی کنونی این شرکت، بر استفاده از مواد اولیه باکیفیت، بهره گیری از فرمولاسیون بهینه، تجهیزات پیشرفته، کنترل کیفیت دقیق خط تولید و محصولات نهایی، قیمت مناسب با شرایط عمومی جامعه، تعامل پیش برنده با نمایندگان محترم و در نهایت تضمین اصالت و کیفیت محصول خود، استوار است.

در حال حاضر این شرکت، در زمینه ی تولید لنت ترمز کفشکی انواع خودروهای داخلی فعالیت دارد، اما در آینده ای نزدیک در نظر دارد تا با راه اندازی خط تولید دیسکی، سبد محصولات خود را کامل کند، و علاوه بر تولید محصولات با کیفیتی برتر و بهینه، از تنوع خوبی هم برخوردار باشد.

برندهای تولیدی لنت ترمز

لنت ترمزشرکت توان لنت آریا دارای دو برند سوپر لنت آریا و توان لنت آریا می باشد. این شرکت، محصولات روتین خود را تحت برند سوپرلنت آریا روانه ی بازار می کند. اما محصولاتی که از نظر شیوه ی تولید و کیفیت، منحصر به خود این شرکت می باشند، تحت برند توان لنت آریا تولید می کند.

گروه توان لنت آریا، با بهره‌گیری از نیروهای جوان و متخصص و با بهره گیری از نظرات حرفه ای و راهنمایی های پیشگامان این عرصه، و نیز با به کارگیری روش‌های نوین و خلاقانه‌ی منحصر به این مجموعه، در تلاش است تا گامی نو، در جهت افزایش کیفیت و توسعه ی صنعت لنت ترمز ایران بردارد.

بیشتر بخوانید: بهترین مارک لنت ترمز

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا