کسب و کار

پویش اهدای خون توسط کارمندان شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا (آیرومارت)

پایگاه خبری توسعه برند، آیرومارتی‌ها، با اهدای خون، زندگی بخشیدند! جمعی از کارکنان شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا در اقدامی انسان دوستانه و با مساعدت سازمان انتقال خون، به یاری نیازمندان خون شتافتند. در روز جهانی اهدای خون، مدیران و کارمندان پیشرو صنعت نفت آسیا در استقبالی گسترده و در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون، زندگی را به نیازمندان این مایع حیاتی هدیه دادند.

این اقدام، در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت و با توجه به نیاز کشور به بانک خون در گروه‌های خونی مختلف و کمک به چرخه انتقال آن به بیماران انجام گرفت.

شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با نام تجاری آیرومارت، از جمله بازرگانی‌های فعال کشور در حوزه فولاد و آهن آلات است که انواع مقاطع فولادی و فلزات رنگی را به نیازمندان صنعت ارائه می‌دهد. آیرومارت با شعار «یک کلیک تا خرید آهن» در تلاش است که فرایند خرید مقاطع فلزی و فولادی را تا حد امکان برای خریداران آن و صنعتگران ساده کند. این مجموعه با رصد هر لحظه بازار، قیمت آهن آلات را به صورت لحظه‌ای در اختیار افراد قرار می‌دهد تا در بهترین زمان، خرید خود را انجام دهند.

مدیران و کارکنان این شرکت، با توجه به تعهد ایشان به محیط زیست، جامعه و همنوعان خویش، به عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز بازرگانی فولاد کشور، مسئولیت‌های اجتماعی را یک اصل اساسی شرکت خود می‌دانند. ایشان، افزایش سطح سلامت جامعه را مهم شمرده و در این راستا احساس مسئولیت می‌کنند.

تیم سازمان انتقال خون، با حضور در بازرگانی فولاد آیرومارت، به سرعت بخشیدن به اهدای خون این افراد کمک کردند. شایسته است تا از زحمات بی‌دریغ ایشان، تشکر به عمل آوریم.

سخن آخر

انجام فعالیت‌هایی چون اهدای خون به عنوان یکی از مسئولیت‌های اجتماعی یاری‌دهنده جامعه، به تعالی کارمندان نیز منتج خواهد شد. برنامه‌های انسان دوستانه این چنینی، بهره‌وری پرسنل را نیز افزایش خواهد داد.

سازمان جهانی بهداشت، ۱۴ ژوئن که امسال مصادف شد با ۲۴ خرداد ماه را، روز جهانی اهدای خون قرار داده و شعار امسال آن را «خون اهدا کنید، پلاسمای خود را به اشتراک بگذارید، زندگی ببخشید، بخشنده باشید» برگزیده است.

خون، به عنوان دارویی که به التیام درمان بیماران کمک می‌کند، نجات‌بخش جان آن‌هاست. آیرومارتی‌ها، با علم به این موضوع در روز جهانی اهدای خون، در اقدامی نوع‌دوستانه، داوطلبانه، خون اهدا کردند. خون، هدیه‌ای گرانبهاست و سزاوار قدردانی است.

قدردان پرسنل آیرومارت، این مجموعه بازرگانی فولاد هستیم که مسئولیت کمک به همنوعان خود را، روی دوش خود احساس می‌کنند.

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا