برندهای ایرانی

وجود 19 واحد صنعتی برند در چهارمحال و بختیاری

پایگاه خبری توسعه برند، مدیرکل صمت چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه 19 واحد صنعتی صادرات محور در این استان فعال است، گفت: در سال‌ گذشته 90 واحد جدید صنعتی جدید به تعداد واحدهای صنعتی استان افزوده شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فضل‌الله رحمتی عصر امروز در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی به میزبانی اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری و با حضور محسن کوشش تبار- معاون امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با بیان اینکه ۱۰۱۴ واحد صنعتی در این استان وجود دارد، اظهار کرد: این استان از نظر تعدد واحدهای صنفی در رتبه ۲۴ و از نظر میزان سرمایه‌گذاری در این بخش در رتبه ۱۷ کشور قرار دارد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه ۱۹ واحد صنعتی مطرح و صادرات محور در این استان فعال است، گفت: در سال گذشته ۹۰ واحد جدید صنعتی جدید به تعداد واحدهای صنعتی استان افزوده شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۵۳ میلیون دلار کالا از چهارمحال و بختیاری صادر شده است، تاکید کرد: این میزان رشد ۴۷ درصدی صادرات را نسبت به مدت مشابه نشان می‌دهد.

رحمتی با اشاره به اینکه زنجیره ارزش نساجی یکی از ظرفیت‌های چهارمحال و بختیاری است، عنوان کرد: واحدهای بسیار قوی‌ای در حوزه نساجی در این استان فعال است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ۴۵۵ واحد صنعتی در این استان در حوزه صنایع تبدیلی فعال هستند، همچنین ۷۶ واحد صنعتی در استان در حوزه تولید خوراک دام، آبزیان و طیور فعال است.

واکاوی «خرما» یک محصول صادراتی به 85 کشور دنیا
بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا