برندهای ایرانی

کیفیت تولید کالاهای داخلی باید افزایش یابد

پایگاه خبری توسعه برند، امام جمعه موقت زنجان گفت: تولیدکنندگان، کیفیت کالاهای داخلی را افزایش دهند تا ضمن جذب مشتری، قدرت رقابت با بازارهای خارجی را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام یعقوب موسوی در خطبه های پیش از نماز جمعه زنجان به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: ایشان سال جاری را “مهار تورم و رشد تولید” نامگذاری کردند و باید محصولات داخلی با کیفیت تولید شود تا به کاهش خرید محصولات خارجی منجر گردد.

وی با بیان اینکه ملت ایران موظفند از تولید داخل حمایت و از محصولات داخلی استفاده کنند، گفت: تولیدکنندگان نباید در تولیدات خود خیانت کنند چرا که در صورت بی کیفیت بودن محصولات، مردم برای خریداری آنها اقدام نمی کنند.

حجت الاسلام موسوی ادامه داد: برخی محصولات مانند پوشاک تولید داخل با برند خارجی به بازار عرضه می شود که این یک نوع خیانت محسوب می شود.

امام جمعه موقت زنجان همچنین به سیاست های شکست خورده آمریکا در منطقه و ایران اشاره کرد و گفت:ایستادگی مردم ایران و هدایت رهبر فرزانه انقلاب موجب خنثی سازی توطئه های دشمنان شد.

امام جمعه موقت زنجان با بیان اینکه مقام معظم رهبری بصیر، روشن بین و آینده نگر هستند، خاطر نشان کرد: سیاست، کیاست و فراست مقام معظم رهبری دشمنان و حتی جهانیان را به حیرت واداشته است.

وی خاطرنشان کرد: تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، کشور را در برابر توطئه های گوناگون دشمنان ایمن نگه می دارد بنابراین باید در مسیر ایشان حرکت کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا