برندهای ایرانی

حضور 50 برند مطرح حوزه پوشاک ایرانی در نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی

پایگاه خبری توسعه برند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف عرضه مستقیم محصولات عفاف و حجاب ایرانی اسلامی و با رویکرد حمایت از طراحان و تولیدکنندگان داخلی برگزار می‌شود.

مسعود ویژه، با تأکید بر اینکه نخستین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی استان همدان، آذرماه سال گذشته برگزار شد، خاطرنشان کرد: پس از برگزاری دوره نخست نمایشگاه و ارزیابی نظرسنجی‌های مردمی و همین طور کارشناسی نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان افزود: در این دوره از نمایشگاه با بهره‌گیری از تجربیات گذشته، تلاش خواهد شد گامی مؤثر در راستای توسعه و رشد حوزه پوشاک و لباس ایرانی اسلامی برداشته شود.

ویژه با بیان اینکه این نمایشگاه ۲۱ تیرماه و همزمان با هفته حجاب و عفاف آغاز به کار می‌کند، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۵۰ ویژند (برند) از ویژندهای مطرح حوزه پوشاک ایرانی اسلامی در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: دومین نمایشگاه «مد و لباس ایرانی اسلامی» استان همدان با همکاری بخش خصوصی برگزار می‌شود و دستگاه‌های اجرایی استان هم از جمله شهرداری همدان، امور بانوان استانداری، اداره کل فنی حرفه‌ای استان، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان برای مشارکت در این رویداد بزرگ هنری اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه رویکرد عدالت فرهنگی و هنری در همه بخش‌ها مد نظر این ادره کل قرار دارد؛ اظهار کرد: برای بهره‌مندی هم استانی‌های عزیز در شهرستان‌های تابعه از این رویداد هنری، شهرستان ملایر هم مهرماه امسال میزبان برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی «مد و لباس ایرانی اسلامی» در این شهرستان خواهد بود.

حضور برند همراه اول در نمایشگاه فناوری های محتوای فضای مجازی
بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا