برندهای ایرانی

حضور ۵۰ برند مطرح حوزه پوشاک ایرانی در نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی

پایگاه خبری توسعه برند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف عرضه مستقیم محصولات عفاف و حجاب ایرانی اسلامی و با رویکرد حمایت از طراحان و تولیدکنندگان داخلی برگزار می‌شود.

مسعود ویژه، با تأکید بر اینکه نخستین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی استان همدان، آذرماه سال گذشته برگزار شد، خاطرنشان کرد: پس از برگزاری دوره نخست نمایشگاه و ارزیابی نظرسنجی‌های مردمی و همین طور کارشناسی نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان افزود: در این دوره از نمایشگاه با بهره‌گیری از تجربیات گذشته، تلاش خواهد شد گامی مؤثر در راستای توسعه و رشد حوزه پوشاک و لباس ایرانی اسلامی برداشته شود.

ویژه با بیان اینکه این نمایشگاه ۲۱ تیرماه و همزمان با هفته حجاب و عفاف آغاز به کار می‌کند، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۵۰ ویژند (برند) از ویژندهای مطرح حوزه پوشاک ایرانی اسلامی در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: دومین نمایشگاه «مد و لباس ایرانی اسلامی» استان همدان با همکاری بخش خصوصی برگزار می‌شود و دستگاه‌های اجرایی استان هم از جمله شهرداری همدان، امور بانوان استانداری، اداره کل فنی حرفه‌ای استان، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان برای مشارکت در این رویداد بزرگ هنری اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه رویکرد عدالت فرهنگی و هنری در همه بخش‌ها مد نظر این ادره کل قرار دارد؛ اظهار کرد: برای بهره‌مندی هم استانی‌های عزیز در شهرستان‌های تابعه از این رویداد هنری، شهرستان ملایر هم مهرماه امسال میزبان برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی «مد و لباس ایرانی اسلامی» در این شهرستان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا