برندهای ایرانی

کنایه معاون وزیر صمت به مدیران خودرو

پایگاه خبری توسعه برند، قائم مقام وزیر صمت گفت: عدم هزینه برای کیفیت و حفظ حقوق مصرف کننده سبب شد که یک شرکت خودروساز مجبور به فراخوان شود این عدم هزینه باعث شد آبرو یک شرکت برود.

در بیست و دومین همایش روز ملی حمایت از مصرف سردار فرحی، قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با اشاره به اهمیت مصرف کنندگان گفت: امروز اصول شرکت‌های بزرگ بر اساس رضایتمندی مشتری و خدمات پس از فروش است و بزرگترین شاخصه بررسی عملکرد یک شرکت، رضایت از مشتری کیفیت است

وی ادامه داد: ۴ شاخص دیگر نیز عبارت از قیمت مناسب، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و تنوع محصول است

این پکیج جمع خواسته‌های مصرف کننده است

فرحی تصریح کرد: مشتری دو نوع صدا دارد صدای اول همان انتقادی است که مثلا موتور صدا می‌دهد یا بسته بندی خراب است صدای دوم صدایی است که فقط تولید کننده باید انرا بشنود مثلا پیش بینی کند که این مشتری دو سال دیگر خودرو برقی می‌خواهد قائم مقام وزیر صمت با اشاره به فراخوان یک شرکت تولید کننده خودرو گفت: باید برای رضایت مشتری هزینه کرد در واقع این هزینه پیش گیری است تا از بروز اشکال‌ها جلوگیری شود. اگر هزینه معاونت کیفیت، ازمایشگاه نظر سنجی و دیگر مسائل شود صرفه جویی در دیگر هزینه‌ها خواهد شد.

اگر این هزینه انجام نشود آبرو شما میرود مانند همان شرک خودروسازی که مجبور شد اعلام فراخوان کند تا اکسل خودرو‌ها را دوباره بررسی کنند در نهایت عدم هزینه در کنترل کیفیت سبب شد که آبرو یک مجموعه برود.

منبع: برنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا