برندهای خارجی

آغاز تحقیق درباره چند میلیون خودرو از سه برند مطرح

پایگاه خبری توسعه برند، آژانس ایمنی خودروی آمریکا اعلام کرد ۵ تحقیق را درباره ۸/ ۱میلیون خودروی شرکت‌های استلانتیس، فورد و جنرال موتورز به دلیل خاموش شدن موتور و چالش‌های دیگر آغاز کرده است.
به گزارش رویترز، سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا (NHTSA) تحقیقی درباره ۳۴/ ۱میلیون خودروی جیپ چروکی که در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰ تولید شده‌اند به دلیل نشت آب آغاز کرده است.

چنین چالشی احتمالا سبب می‌شود ترمز پارک برقی خودرو فعال شود و خودرو به طور ناگهانی هنگام حرکت متوقف شود. این شرکت در سال ۲۰۱۶ میلادی بولتنی منتشر و به نمایندگی‌ها اعلام کرد ماژول‌های مذکور را جایگزین و رابط الکتریکی را بررسی‌ کنند. همچنین NHTSA پس از دریافت ۴۰ شکایت درباره رویدادهای توقف و از بین رفتن قدرت حرکت خودرو به دلیل اختلال در جعبه دنده، تحقیق درباره ۲۱هزار و ۳۴۸ خودروی کرایسلر پاسیفیک هیبریدی تولید سال‌های ۲۰۱۹-۲۰۲۱ را آغاز کرده است.

این آژانس همچنین تحقیق درباره فراخوان برای ۲۹۰هزار خودروی داج جوری، جیب کامپس و جیپ پاتریوت در سال ۲۰۱۶ را آغاز کرده، زیرا در این خودروها حسگر میل‌ لنگ یا میل بادامک ممکن است به طور متناوب کار کند و باعث توقف خودرو شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا