برندهای ایرانی

محصولات صدرفولاد با برند لرستان تولید شود

پایگاه خبری توسعه برند، نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه محصولات صدرفولاد باید با برند استان تولید شوند، اظهار کرد: کار در صدرفولاد باید با قدرت شروع شود تا ذهنیت تعطیلی کارخانه‌های استان از ذهن جوانان پاک شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، در دیدار با مدیر شرکت صدرفولاد خرم‌آباد با بیان اینکه چرخه تولید و اشتغال حول سه محور سرمایه، نیروی کار و مدیریت می‌چرخد، اظهار کرد: مشکلات امروز مملکت به علت کاستی در سه محور سرمایه، نیروی کار و مدیریت است.

وی افزود: کارخانه صدرفولاد از سال ۸۶ پایه‌گذاری شده و الان ۱۴ سال از آن می‌گذرد و تعطیلی این‌گونه کارخانه ذهنیت بدی برای جوانان ایجاد کرده و به معنای دیگر بی‌اعتماد شدند و باید شاهد راه‌اندازی و تولید کارخانه‌ها باشند.

شاهرخی ادامه داد: مسئله آب استان یک مسئله ملی بوده و عزم ملی می‌خواهد و اینکه صنایع آب‌بر و کشت‌های آب‌دوست را به سمت استان‌های کویری می‌برند به علت سوء مدیریت در گذشته بود و نباید آن‌را بر سر دولت سیزدهم خالی کرد و از طرفی دیگر باید به دولت فرصت منطقی بدهیم که این مشکل را اصلاح کند نه اینکه یک اشتباه را مجدد تکرار کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان کرد: به طور یقین یکی‌از درخواست‌های ما از رئیس‌جمهور در سفر به استان این است که ما نیاز نداریم از استان‌های دیگر آب برای ما بیاورید خودمان آب داریم پس می‌توانیم صنایعی همچون فولاد، ذوب‌آهن داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امیدوارم کارخانه صدر فولاد با حداکثر ظرفیت به زودی کار تولید را آغاز کند، گفت: مدیران شرکت صدرفولاد خرم‌آباد باید در کنار طرح توسعه شرکت تا پایان سال ۱۴۰۰ نیروی متخصص و متعهد را در دستور کار خود قرار داده و تولید را تثبیت کنند.

شاهرخی با بیان اینکه محصولات صدرفولاد باید با برند لرستان تولید شوند، تصریح کرد: کار در صدرفولاد باید با قدرت شروع شود تا ذهنیت تعطیلی کارخانه‌های استان از ذهن جوانان پاک شود و نباید جذب نیرو براساس رابطه بوده و معیار جذب تعهد و تخصص باشد البته به نیروهای بومی توانمند و متخصص توجه بیشتری شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا