برندهای ایرانی

راه‌اندازی سی فروشگاه «شهروند» تا پایان سال

پایگاه خبری توسعه برند، مدیرعامل شرکت شهروند در مراسم معارفه ۵ سرپرست جدید فروشگاه‌های بهرود، ایران‌زمین، صادقیه، آل احمد و یافت‌آباد از توسعه خدمات نوین و راه‌اندازی ۳۰ فروشگاه جدید شهروند تا پایان سال خبر داد.

داود قربانیان، ضمن تبریک سالروز میلاد امام رضا(ع) به خانواده بزرگ شهروند تصریح کرد: امسال با تلاش و همت مضاعف و تحولات مثبت، مسیر توسعه فیزیکی و خدمات مجموعه شهروند را هموارتر و با تکیه بر تمهیدات مثبتی که طی ماه‌های گذشته صورت گرفته شاهد برون رفتِ موفقِ برند شهروند از پایتخت به سایر کلانشهرها خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت شهروند در ادامه از راه‌اندازی ۳۰ فروشگاه جدید شهروند تا پایان سال خبر داد و افزود: توسعه خدمات نوین و تقویت شبکه هوشمند تامین و توزیع کالا در شهروند از جمله اهدافی است که در دستور کار قرار دارد تا علاوه بر درآمدزایی پایدار بتوانیم در پیشبرد اهداف مدیریت شهری و توسعه خدمات‌ رسانی، موثر واقع شویم.

وی با تاکید بر شناسایی راهکارهای تقویت منابع انسانی شهروند تصریح کرد: مجموعه شهروند برند ارزشمندی به لحاظ برند، قدمت و نوآوری است و نگاه مثبت مردم به مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند نتیجه تلاش و عملکرد کارکنان و مدیران این مجموعه است و اکنون در سایه همین تلاش و تجربیات ارزنده‌ای که طی سه دهه حضور پررنگ شهروند حاصل شده، باید نسل جدیدی از مدیران توانمند را پرورش دهیم تا در رشد و تعالی برند شهروند موفق عمل کنند.

قربانیان با اشاره به اهمیت گردش مدیریتی در شرکت شهروند و استفاده از تجربه جمعی همه کارکنان گفت: انتظار دارم در مجموعه شهروند پویایی، خدمت صادقانه و کار تیمی به عنوان اصول کلیدی و مهم از سوی تمامی مدیران مورد توجه قرار گرفته و برنامه های پیش‌رو همسو و شتاب دهنده اقدامات گذشته باشد.

گفتنی است، مدیرعامل شرکت شهروند در حاشیه این مراسم ضمن عرض خداقوت به کارکنان فروشگاه‌های بهرود، ایران‌زمین، صادقیه و آل احمد، توجه به معیشت کارکنان شرکت شهروند را در اولویت کاری خود عنوان کرد و از بخش‌های مختلف و روند خدمات‌دهی این ۴ شعبه به شهروندان نیز بازدید بعمل آورد.

منبع: سایت شهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا