برندهای ایرانی

برند سامان کاشی مجدد راه اندازی می شود

پایگاه خبری توسعه برند، نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: سامان کاشی به زودی مجدد افتتاح می‌شود.

فاطمه مقصودی در حاشیه بازدید مهدی جمالی‌نژاد معاون وزیر کشور از کارخانه سامان کاشی بروجرد که امروز صورت گرفت در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کارخانه سامان کاشی بروجرد یکی از واحدهای تولیدی مهم شهرستان بوده و دارای کاشی معرف و برند است.

وی تصریح کرد: کارخانه سامان کاشی بعد از هفت سال تعطیلی با مجاهدت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی راه‌اندازی می‌شود این کارخانه یک ظرفیت خوب در راستای ایجاد اشتغال است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس خاطرنشان کرد: راه‌اندازی این واحد تولیدی نقش بسیار مؤثری در ایجاد تولید و اشتغال مفید در سطح شهرستان خواهد داشت.

مقصودی اضافه کرد: راه‌اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی تعطیل یا نیمه تعطیل ازجمله برنامه‌های راهبردی و محوری در سطح شهرستان خواهد بود.

وی بیان کرد: پیگیری‌ها برای احیا و راه‌اندازی کارخانه سامان کاشی از تیرماه سال ۹۹ آغاز شد و رایزنی‌های مستمر در این راستا انجام شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس ادامه داد: در سفر هیات دولت ۵۰ میلیارد تومان برای احیا و سرمایه در گردش این کارخانه اختصاص پیدا کرد.

مقصودی عنوان کرد: با پیگیری‌های که انجام شد و با عنایت ریاست‌جمهور، وزیر صمت، استاندار لرستان، مسئولین شهرستان در حال حاضر یک‌قدم تا تولید مانده است.

وی اظهار کرد: ۹۵ درصد کار احیا کارخانه انجام شده و خیلی از دستگاه‌ها تعمیر یا تعویض شده‌اند و به‌زودی کارگران به سرکار بازخواهند گشت.

نماینده مردم بروجرد در مجلس از گام پایانی احیای سامان کاشی بروجرد خبر داد و افزود: بعد از احیای کامل خودروسازی شهرستان بروجرد، حال پس از دوسال تلاش موثر و عنایت ویژه دولت و قوه قضائیه به زودی مجدد مجموعه عظیم سامان کاشی افتتاح و زمینه اشتغال برای ۴۰۰ نفر از جوانان منطقه فراهم خواهد شد.

مقصودی خاطرنشان کرد: امید می‌رود در سال دانش بنیان، تولید و اشتغال‌آفرین هدیه‌ای برای مردم داشته باشیم و این کارخانه راه‌اندازی شود.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا