برندهای ایرانی

افتتاح اولین برند تولید کاغذ بدون پساب

پایگاه خبری توسعه برند، رئیس سازمان انرژی اتمی کشور و معاون رئیس جمهور برای افتتاح طرح‌های سازمان انرژی اتمی و نیز شرکت در ایین افتتاح چند طرح صنعتی در شهرستان های بافق، مهریز و تفت به یزد سفر کرد.

«محمد اسلامی» رییس سازمان انرژی اتمی که روز یکشنبه برای افتتاح چند طرح سازمانی وارد استان یزد شده بود، با همراهی برخی از معاونان و جمعی از مدیران صنعت هسته‌ای کشور در آیین افتتاح طرح‌های سازمان انرژی اتمی شرکت کرد. همچنین ضمن حضور در آیین افتتاح چند طرح صنعتی در شهرستان‌های بافق و تفت، به شهرستان مهریز سفر کرد.

افتتاح اولین خط تولید کاغد بدون پساب

اسلامی در بدو ورود به شهرستان مهریز که عصر دیروز برگزار شد، شرکت مهرنگار سلول صنعت مهریز که اولین کارخانه تولید کاغذ بدون پساب که با دانش و تاسیسات کاملا بومی با استفاده از تکنولوژی روز و رعایت استاندار های زیست محیطی و کنترل بوی نامطبوع محیط حین تولید احداث شده و ظرفیت توید ۸۰۰۰تن کاغذ در سال را دارد و با اعتبار چهارصد هزار میلیون ریال زمینه اشتغال به کار ۶۰ نفر را فراهم کرده است افتتاح کرد.

افتتاح خط تولید بزر گ‌ترین تولید کننده تجهیزات صافکاری نوین

معاون رییس جمهور پس از آن مجموعه تولیدی مبین پیشرو تجهیز ایساتیس با برند تکنو صاف که اولین و بزرگ‌ترین تولید کننده تجهیزات صافکاری نوین و تجهیزات تعمیرگاهی با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال زمینه اشتغال ۱۲۰ نفر به طور مستقیم و ۵۰ نفر به طور غیر مستقیم را فراهم کرده است را افتتاح کرد.

برند تولید کاغذ

افتتاح مجهز ترین خط تولید کاشی و سرامیک استخری

وی در بخش پایانی برنامه سفر یک روزه خود به استان یزد در آیین افتتاحیه شرکت کاشی و سرامیک استخری مهریادگار گهرفام که با خط تولیدی از پیشرفته ترین ماشین آلات موجود در صنعت تولید کاشی و سرامیک احداث و کلیه مراحل تولید آن به صورت کاملا اتوماتیک انجام میپذیر و زمینه اشتغال زدایی ۱۵۰ نفر با میزان تولید روزانه ۴۰۰۰ متر مربع را فراهم کرده است شرکت کرد.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا