برندهای خارجی

ویژگی‌های جدید به “تردز” اضافه می‌شود

پایگاه خبری توسعه برند، مدیر اینستاگرام اعلام کرد اپلیکیشن “تردز” (Threads) قرار است ویژگی‌های جدید زیادی شامل هشتگ به سبک توییتر، دکمه ویرایش پیام، صفحه ترندینگ و حتی قابلیت آرشیو خودکار را معرفی کند.

آدام موسری در سلسله پست‌هایی که در شبکه اجتماعی “تردز” به اشتراک گذاشت، این ویژگی‌های جدید را تائید کرد.

شبکه اجتماعی “تردز” که توسط تیم اینستاگرام ساخته شده است، پلتفرمی برای اشتراک گذاری محتوای متنی و تعامل در مکالمات عمومی، عرضه می‌کند.

این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد با حساب کاربری اینستاگرام وارد شده و پست‌هایی تا سقف ۵۰۰ کاراکتر را به اشتراک بگذارند که می‌تواند شامل، لینک، عکس و ویدئوهایی پنج دقیقه‌ای باشد.

موسری همچنین در پاسخ به یک کاربر، به احتمال عرضه ویژگی آرشیو خودکار اشاره کرد و گفت: ما درباره ویژگی خودکار در هر ۳۰ روز یک بار فکر می‌کنیم تا مردم بتوانند راحت‌تر باشند. نظر شما چیست؟

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن تردز ۷۰ میلیونی شد

اگر این ویژگی اجرایی شود، می‌تواند با فراهم کردن یک تدبیر حریم خصوصی، افراد را به مشارکت بیشتر در مکالمات، تشویق کند.

بعلاوه، موسری از طرح‌هایی برای سازگار کردن “تردز” با پروتکل شبکه اجتماعی باز “اکتیویتی پاب” که توسط “کنسرسیوم وب گسترده جهانی” (W۳C) تعریف شده است، خبر داد. این اقدام، فرصت‌های جدیدی را برای قابل تعامل کردن “تردز” با اپلیکیشن‌های دیگری که از این پروتکل پشتیبانی می‌کنند مانند ماستودون و وردپرس، فراهم خواهد کرد.

بر اساس گزارش وب سایت بلیپینگ کامپیوتر، این به‌روزرسانی‌های جدید، تجربه کاربری در “تردز” را بهبود خواهد بخشید.

به نقل از ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا