برندهای ایرانی

افزایش توزیع مویرگی محصولات برند بهران

پایگاه خبری توسعه برند، مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران از افزایش ۵۰ درصدی توزیع مویرگی محصولات بهران در تهران خبر داد و اعلام کرد بازار روغن موتور به زودی به ثبات و آرامش می‌رسد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت بهران، حمیدرضا فراهانی، مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران با اعلام افزایش ۵۰درصدی توزیع مویرگی محصولات این شرکت عنوان کرد که با هدف تثبیت بازار روغن‌های موتور، به ویژه روانکارهای دیزلی، حجم بالایی از این محصولات در اختیار شرکت بازرگانی بهران قرار گرفته و توسط ناوگان این شرکت در اختیار اتوسرویس‌های شهر تهران قرار خواهد گرفت.

 وی گفت: توزیع این محصولات تا رسیدن بازار به ثبات و حتی در روزهای تعطیل ادامه خواهد داشت. فراهانی با اشاره به همکاری‌های صورت گرفته با اتحادیه صنف فروشندگان روغن و لاستیک تهران اعلام کرد: با توجه به حجم بالای روغن‌های آماده تحویل به اتوسرویس‌ها و محدودیت ظرفیت ناوگان توزیعی شرکت بازرگانی بهران، تمهیدات لازم جهت تحویل روغن در محل انبار شرکت بازرگانی بهران در تهران نیز به انجام رسیده و اتوسرویس‌های محترم می‌توانند با هماهنگی اتحادیه، جهت خرید و تحویل روغن‌های بهران به محل انبار مراجعه کنند. مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران در ادامه از عرضه مستقیم محصولات دیزلی بهران در چهار جایگاه سوخت بهران در تهران خبر داد و افزود: این شرکت درصدد است طی یک اقدام جهادی از کلیه امکانات در دسترس جهت توزیع محصولات خود استفاده کند. وی با تاکید بر نزدیک بودن نقطه آرامش در بازار روانکارهای خودرویی خاطرنشان کرد که کاهش فاصله قیمت فروش محصولات با قیمت مصوب مصرف‌کننده در نقاط فروش نشانه بازگشت آرامش به بازار این محصولات است و اظهار امیدواری کرد که با ادامه روند فعلی و توزیع روغن‌های موتور در بازار قیمت فروش این محصولات به قیمت مصوب مصرف‌کننده برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا