اقتصادی

تجلیل از علی میرزا خانی در رویداد «پیوند: تعامل رسانه و روابط عمومی»

به همت بن‌دا فرآور صورت گرفت

پایگاه خبری توسعه برند، رویداد «پیوند: رسانه و روابط عمومی» یکشبنه ۲۲ مرداد در مرکز نوآوری بن دا با حضور فعالان رسانه و روابط عمومی برگزار شد که در آن علاوه بر برگزاری پنل تخصصی و سخنرانی از فعالیت‌های «علی میرزاخانی»، روزنامه‌نگار حوزه اقتصاد تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی بن‌دافرآور، در این رویداد که آرش سروری اجرای آن را برعهده داشت، رضا کاظمی دینان از مدیران پیشکسوت حوزه روابط عمومی از اهمیت ارتباط روابط عمومی، بازاریابی و تبلیغات به عنوان عناصر مکمل هم سخن گفت و خواستار توجه مدیران روابط عمومی به علم ارتباطات به عنوان راهکار ارتقای جایگاه کسب و کارها شد.

آرش سروری در رویداد «پیوند: تعامل رسانه و روابط عمومی»
آرش سروری در رویداد «پیوند: تعامل رسانه و روابط عمومی»
رضا کاظمی دینان در رویداد «پیوند: تعامل رسانه و روابط عمومی»
رضا کاظمی دینان در رویداد «پیوند: تعامل رسانه و روابط عمومی»

همچنین حسن نمکدوست دکترای ارتباطات و روزنامه‌نگار در سخنانی غفلت از اخلاق در مسیر روابط عمومی ها را مساله امروز حوزه رسانه خواند و یادآور شد که در نسل گذشته اساتید علم ارتباطات بر سازنده بودن روابط به جای تخریب آن تاکیده داشته اند.
در ادامه این رویداد، بنیانگذار و رییس هیات مدیره گروه بن دا فرآور، «سعید مرجوی» با اشاره به اینکه تلاش دارد پاسخ اعتماد کشور به خود را با اعتماد به جوانان بدهد، گفت: من نهالستانی دارم که سرشار از استعدادهای جوان است و امیدوارم باغ بزرگ پر میوه جوانان ایرانی، به رشد و توسعه کشور کمک کند.

حسن نمکدوست در رویداد «پیوند: تعامل رسانه و روابط عمومی»
حسن نمکدوست در رویداد «پیوند: تعامل رسانه و روابط عمومی»

در این مراسم همچنین از تلاش های علی میرزا خانی سردبیر سابق روزنامه دنیای اقتصاد و سردبیر فعلی رسانه فردای اقتصاد تجلیل شد. علی میرزاخانی به مدت سه دهه در حوزه رسانه های اقتصادی کشور فعالیت داشته و تاثیر مهمی در رشد جایگاه رسانه‌ای داشته است.

علی میرزاخانی در رویداد «peyvand: تعامل رسانه و روابط عمومی»
علی میرزاخانی در رویداد «پیوند: تعامل رسانه و روابط عمومی»

در بخش پایانی این مراسم نیز پنل تخصصی تعامل میان رسانه و روابط عمومی برگزار شد که دکتر عاطفه موسوی، مدیر روابط عمومی گلرنگ، بهزاد قبادی سردبیر خبرگزاری بازار، هوراد رنگچی سرپرست ارتباطات پاکشو و حمیدرضا کاکاوند رییس هیات مدیره شرکت تعاونی تامین نیاز صنایع آرایشی و بهداشتی به بیان نظرات خود پرداختند.

پنل گفتگو رویداد peyvand تعامل رسانه و روابط عمومی
پنل گفتگو رویداد پیوند تعامل رسانه و روابط عمومی با حضور دکتر عاطفه موسوی، مدیر روابط عمومی گلرنگ، بهزاد قبادی سردبیر خبرگزاری بازار، هوراد رنگچی سرپرست ارتباطات پاکشو و حمیدرضا کاکاوند رییس هیات مدیره شرکت تعاونی تامین نیاز صنایع آرایشی و بهداشتی

بن دا فرآور مجموعه ای دانش بنیان و علم محور است که در حوزه های تخصصی محصولات آنزیمی و دارویی و سلامت در قالب استارت آپ ها و شرکت های تولیدی چون بایولوئنس به فعالیت مشغول است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا