برندهای ایرانی

برگزاری کنفرانس بین المللی فناوری های امواج میلی متری با حضور برند رایتل

پایگاه خبری توسعه برند، ششمین کنفرانس بین‌المللی فناوری‌های امواج میلی‌متری و تراهرتز با همکاری مرکز محاسبات و مشخصه‌های دستگاه‌ها و زیرسیستم‌های الکترومغناطیسی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، با حضور رایتل برگزار شد.

ششمین کنفرانس بین‌المللی فناوری‌های امواج میلی‌متری و تراهرتز با همکاری مرکز محاسبات و مشخصه‌های دستگاه‌ها و زیرسیستم‌های الکترومغناطیسی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی،  با حضور رایتل برگزار شد.

بابک کاردل معاون فنی و مهندسی شرکت خدمات ارتباطی رایتل در بخش هم‌اندیشی کنفرانس در خصوص موضوع نقشه راه توسعه مخابرات نسل پنجم باند میلی‌متری با تعدادی از صاحب‌نظران این حوزه به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

این کنفرانس با هدف گسترش دانش در زمینه فناوری نوظهور امواج میلی‌متری و تراهرتز به وسیله ایجاد بستری مناسب برای گردهمایی دانشمندان برجسته دانشگاهی، محققان و پژوهشگران به منظور تبادل و به اشتراک گذاشتن تجربیات آزمایشگاهی، صنعتی و نتایج تحقیقاتی خود و همچنین تشویق محققین، برنامه‌ریزی شده است.

کنفرانس بین‌المللی فناوری‌های موج میلی متری و تراهرتز ۴ تا ۶ بهمن ماه در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.

منبع: رایتل نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا