برندهای ایرانی

برگزاری کنفرانس بین المللی فناوری های امواج میلی متری با حضور برند رایتل

پایگاه خبری توسعه برند، ششمین کنفرانس بین‌المللی فناوری‌های امواج میلی‌متری و تراهرتز با همکاری مرکز محاسبات و مشخصه‌های دستگاه‌ها و زیرسیستم‌های الکترومغناطیسی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، با حضور رایتل برگزار شد.

ششمین کنفرانس بین‌المللی فناوری‌های امواج میلی‌متری و تراهرتز با همکاری مرکز محاسبات و مشخصه‌های دستگاه‌ها و زیرسیستم‌های الکترومغناطیسی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی،  با حضور رایتل برگزار شد.

بابک کاردل معاون فنی و مهندسی شرکت خدمات ارتباطی رایتل در بخش هم‌اندیشی کنفرانس در خصوص موضوع نقشه راه توسعه مخابرات نسل پنجم باند میلی‌متری با تعدادی از صاحب‌نظران این حوزه به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

این کنفرانس با هدف گسترش دانش در زمینه فناوری نوظهور امواج میلی‌متری و تراهرتز به وسیله ایجاد بستری مناسب برای گردهمایی دانشمندان برجسته دانشگاهی، محققان و پژوهشگران به منظور تبادل و به اشتراک گذاشتن تجربیات آزمایشگاهی، صنعتی و نتایج تحقیقاتی خود و همچنین تشویق محققین، برنامه‌ریزی شده است.

کنفرانس بین‌المللی فناوری‌های موج میلی متری و تراهرتز 4 تا 6 بهمن ماه در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.

منبع: رایتل نیوز

روسیه نسبت به نفرت ضد روسیه در برند یوتیوب هشدار داد
بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا