اقتصادی

کلنگ زنی پنج پروژه شهری جدید در رباط کریم

صبح امروز با حضور استاندار تهران پنج پروژه عمرانی شهر رباط کریم با هدف کاهش گره های ترافیکی و روان تر شدن تردد شهروندان کلید خورد.

پایگاه خبری توسعه برند، به نقل از نبض جامعه، شهردار رباط کریم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نبض جامعه در تشریح جزئیات این پروژه ها گفت: پنج پروژه جدید در حوزه ترافیکی شهر رباط کریم با اعتباری بالغ بر ۱۴۵ میلیارد تومان صبح امروز کلید خورد و در کمترین زمان ممکن تکمیل خواهد شد.

حمیدرضا اللهیاری، اجرای رمپ و لوپ منطقه الارد را یکی از مهمترین پروژه های جدید شهرداری دانست و گفت: این مطالبه بیست ساله شهر رباط کریم و منطقه الارد بوده که عملیات تملک آن توسط شهرداری انجام شده و تامین اعتبار اجرای کار نیز به عهده فرمانداری است.

او همچنین ایجاد رمپ و لوپ شهرک خانه را هم به عنوان پروژه بعدی معرفی کرد و گفت: مسیر بلوار ارتش به واسطه بروز حوادث زیاد نیازمند تغییراتی بود که علاوه بر تعریض این مسیر، حالا رمپ و لوپ دسترسی شهرک خانه در آن اجرا می شود.

احداث پایانه شهری برای ساماندهی اتوبوس های شهری رباط کریم، معبر اتصالی بلوار آزادگان به بلوار دانشجو و مسیر دسترسی ۲۵ متری محله بازارک رباط کریم، سایر پروژه هایی هستند که صبح امروز عملیات اجرایی آنها به صورت همزمان آغاز شد.

به گفته شهردار رباط کریم این پروژه ها مجموعا برای اصلاح وضعیت ترافیکی و تسهیل تردد در رباط کریم و محله های اطراف انجام می شود و مجموعا ۱۴۵ میلیارد تومان اعتبار آن خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا