برندهای ایرانی

اقدامات برند گل گهر در راستای بهبود فرهنگ و رفتار سازمانی

پایگاه خبری توسعه برند، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت گل‌‌‌گهر گفت: شرکت گل‌‌‌گهر همواره در راستای بهبود فرهنگ و رفتار سازمانی خود با ایجاد بستر مناسب کاری برای کارکنان و ترویج روحیه تیمی با دخیل دانستن همه اعضای سازمان در پیشبرد اهداف خود قدم برداشته است.

به گزارش روابط عمومی گل‌‌‌گهر، فرزاد قدیمی افزود: افتتاح ابرپروژه‌‌‌هایی در سطح ملی همچون پروژه انتقال آب خلیج فارس، بهره‌‌‌برداری از خطوط متعدد تولید و… با دانش بومی و با راهبری مدیرانی توانمند و کارکنانی همسو با اهداف عالی شرکت انجام شده است. با چنین تجربیات موفقی، به جرات می‌توان گفت باورپذیری و دستیابی به دیگر اهداف بزرگ شرکت که در مرحله تدوین و برنامه‌‌‌ریزی قرار دارند دور از ذهن نیست.

قدیمی ادامه داد: از جمله عواملی که منجر به تحقق شرایط فعلی شرکت شده است، می‌توان به شفافیت کاری و ارتباط مثبت بین مدیران ارشد شرکت با سطوح پایین‌‌‌تر سازمان اشاره کرد. همچنین عامل دیگر، اتخاذ تصمیماتی است که منجر به باور کارکنان نسبت به خود و موجب افزایش اعتماد به نفس آنها شده است.

مدیر توسعه منابع انسانی گل‌‌‌گهر اظهار کرد: گل‌‌‌گهر با تدوین اهداف مشخص و استراتژی مناسب به دنبال بالا بردن بهره‌‌‌وری فعالیت‌‌‌های خود است. از جمله اقدامات ارزشمند انجام شده از سوی مدیریت ارشد در این حوزه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: هم‌‌‌راستاسازی کارکنان با استراتژی‌‌‌های موجود و برگزاری جلسات متعدد برای بررسی مشکلات و شنیدن حرف آنها در راستای حل مسائل؛ تدوین استراتژی ملموس و ساده و در عین حال تاثیرگذار با تاکید بر رشد پایدار؛ انتخاب افراد مناسب در جایگاه‌‌‌های سازمانی؛ ایجاد فرهنگ مبتنی بر نظم و دوری از جدا کردن کارکنان از اهداف سازمان؛ تشخیص مسائل اصلی و تمرکز بر آنها و انجام اقداماتی منسجم برای حل مسائل و جدیت و پیگیری مداوم برنامه‌‌‌ها از سوی مدیریت ارشد.

برند کیان تایر هنوز ازبین نرفته
بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا