برندهای ایرانی

پیام تبریک مدیرعامل رایتل به وزاری ارتباطات و رفاه

یاسر رضاخواه به عیسی زارع‌پور و حجت‌الله عبدالملکی تبریک گفت

پایگاه خبری توسعه برند، مدیرعامل رایتل در پیامهای جداگانه به وزاری رتباطات و فناوری جناب آقای عیسی زارع پور و وزارت رفاه و کار و اجتماعی جناب آقای حجت الله عبدالمالکی تبریک گفت.

متن پیام تبریک به وزیر ارتباطات و فناوری:

جناب آقای دکتر عیسی زارع‌پور وزیر محترم ارتباطات و فناوری‌اطلاعات

بدینوسیله انتصاب شایسته‌ی جنابعالی را به مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حسن نظر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و رأی اعتماد نمایندگان ملت شریف در مجلس شورای اسلامی محقق گردید، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

امید است در سایه عنایات خداوند متعال و در راستای تحقق اهداف ارزشمند دولت محترم، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی ملت سرافراز ایران، سربلند باشید.

یاسر رضاخواه، شهریور ۱۴۰۰

متن پیام تبریک به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

جناب آقای دکتر حجت‌الله عبدالملکی
وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی

انتصاب شایسته جنابعالی از سوی ریاست محترم جمهوری به سمت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اخذ رأی اعتماد قاطبه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای شما توفیق روزافزون در جهت پیشبرد برنامه‌های دولت محترم را خواستارم.

امید است حضور جنابعالی به عنوان مدیری پرتلاش، متعهد و کار آزموده در راس این وزارتخانه مردمی، نتایج مطلوبی برای مردم عزیزمان به همراه آورد و موجبات تعالی و سربلندی کشور را فراهم سازد.

یاسر رضاخواه، ۶شهریور ۱۴۰۰

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا