برندهای ایرانی

برندهای تولیدکننده لوازم خانگی در ایران موظف به رعایت استانداردهای اروپایی/ خداحافظی با استانداردهای داخلی

خبر خوش برای مصرف‌کنندگان ایرانی! معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که از ابتدای سال جاری، تولیدکنندگان لوازم خانگی در ایران موظف به رعایت استانداردهای اروپایی شده‌اند. این تغییر، گامی بزرگ در جهت ارتقای کیفیت و ایمنی محصولات داخلی و همچنین افزایش رقابت‌پذیری آنها در بازارهای جهانی به شمار می‌رود.

به گزارش توسعه برند به نقل از ایسنا، مصرف‌کنندگان ایرانی به زودی شاهد تغییراتی در برچسب‌های انرژی لوازم خانگی خواهند بود که نشان‌دهنده ارتقای سطح کیفی و کارایی این محصولات است. انتظار می‌رود این اقدام به نفع مصرف‌کنندگان ایرانی باشد و آنها را از مزایای استفاده از لوازم خانگی باکیفیت‌تر و ایمن‌تر بهره‌مند کند.

محمد مهدی برادران در پانزدهمین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران اظهار کرد: اقداماتی هم برای ساماندهی طلا در بحث عیارسنجی انجام شده است. با توجه به اینکه سازمان ملی استاندارد تنها مرجع صادرکننده عیار طلا است اگر استفاده از عیارسنج الزامی شود، مشکلاتی که در زمینه طلای قلابی وجود دارد، به حداقل می‌رسد.

برادران با بیان اینکه در بحث پوشاک معتقد هستم استاندارد تشویقی سودمند خواهد بود، تصریح کرد: در کشور کالای با کیفیت داریم، اما در برخی حوزه‌ها کالای بی‌کیفیت هم داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا