برندهای ایرانی

برندسازی محصولات کنجدی اردکان

پایگاه خبری توسعه برند، عضو هیئت‌علمی دانشگاه پیام نور اردکان از برگزاری جشنواره حلواارده و محصولات کنجدی اردکان در اواخر بهمن‌ماه سال جاری خبر داد و اظهار کرد: در این جشنواره، محصولات کنجدی اردکان معرفی و برنامه ریزی برای برند سازی این محصول غذایی ارزشمند و مغذی انجام خواهد شد.

«محمدعلی بهجتی اردکانی» افزود: در خصوص برگزاری جشنواره محصولات کنجدی جلساتی با اعضای کمیته برگزاری این جشنواره برگزار شده است و طی چند روز آینده فراخوان رسمی این جشنواره ارزشمند اعلام خواهد شد.

دبیر جشنواره حلواارده و محصولات کنجدی اردکان با بیان اینکه دبیرخانه این جشنواره تشکیل‌شده، خاطرنشان کرد: آدرس دبیرخانه اردکان، بلوار آیت‌الله شهید بهشتی، روبروی فرمانداری اردکان است و  شماره‌های ۰۳۵۳۲۲۷۷۰۸۵ به‌عنوان شماره تلفکس، ۰۳۵۳۸۴۱۸۸۸۵ شماره ثابت و ۰۹۹۰۵۷۸۲۷۴۸ شماره همراه دبیرخانه پاسخگوی تمامی فعالین و علاقه‌مندان این حوزه جهت شرکت در جشنواره است.

بهجتی اردکانی در پایان با اشاره به پتانسیل‌های موجود محصولات کنجدی و لزوم برند سازی و معرفی بیش‌ازپیش آن گفت: باید گام‌های اساسی برای برند سازی این محصولات برداشته شود و این جشنواره بهانه خوبی برای برند سازی این صنعت دیرینه در اردکان خواهد بود.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا