اقتصادی

انتصاب دبیر بخش سالن آرایش مردانه جشنواره ناب

پایگاه خبری توسعه برند، معاون اجرایی نخستین جشنواره ناب تهران طی حکمی، «حمید اکبری» را به سمت «دبیر بخش سالن آرایش مردانه» منصوب کرد.

وجیهه رسولی، معاون اجرایی نخستین جشنواره ناب تهران طی حکمی، حمید اکبری را به‌عنوان «دبیر بخش سالن آرایش مردانه» منصوب کرد.

در متن حکم اکبری آمده است؛

نظر به تعهد، تخصص و شایستگی جنابعالی، شما را به سمت «دبیر بخش سالن آرایش مردانه» در نخستین جشنواره ناب تهران منصوب می‌نمایم، امید است با توکل به خدا و با مشارکت و همدلی آرایشگران و هنرمندان شهر تهران، شاهد برپایی هرچه باشکوه‌تر این رویداد مهم هنری در حوزه آرایش و پیرایش مردانه باشیم.

بنابر این گزارش؛ با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال جاری، قرار است برای نخستین بار، اولین جشنواره ناب با عنوان «نشان انتخاب برتر» برگزار شود.

همچنین در اطلاعیه اولیه دبیرخانه جشنواره ناب «نشان انتخاب برتر» آمده است؛ با سیاستگذاریهای صورت گرفته و تدوین اهداف این جشنواره، مشاغل «سالن آرایش مردانه، مشاورین املاک، رستوران فست فود، کافه، شیرینی و آجیل، رستوران ایرانی، سالن زیبایی زنانه، باشگاه بدنسازی و …» در این رویداد حضور خواهند داشت.

دبیرخانه ناب، هدف از برگزاری این جشنواره را که توسط بخش خصوصی و با مشارکت دیگر نهادهای دولتی و خصوصی برگزار میشود، معرفی بهترین ها در سطح شهر تهران عنوان کرد.

برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره ناب «نشان انتخاب برتر»، قرار است ۷ رسانه جامع بخش خصوصی از این رویداد حمایت رسانه ای و خبری داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

نشان انتخاب برتر در راه است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا