برندهای ایرانی

۲۰ برند معتبر خارجی در نمایشگاه ایپاس ۱۴۰۱ حضور خواهند داشت

پایگاه خبری توسعه برند، دبیر نمایشگاه ایپاس جزئیات برگزاری این نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی را تشریح کرد.

رضا اصغریان، دبیر نمایشگاه ایپاس با اشاره به جزئیات برگزاری این نمایشگاه، گفت: نوزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی از ۲۵ مهر ماه تا ۲۹ مهر ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: حدودا ۵۰۰۰ مترمربع فضای ما در نمایشگاه امسال نسبت به دوره قبل کاهش یافته و این در حالیست که ۲۰۰ شرکت در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. در این نمایشگاه بخش مبتکرین و مخترعات وجود دارد و همچنین ۵۰ اثر برتر نیز در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.

اصغریان اظهار کرد: امسال برای اولین بار از پلتفرم ایپاس پلاس که یک نمایشگاه دائمی مجازی است رونمایی خواهد شد. این پلتفرم بعد از نمایشگاه هم توسعه خواهد یافت. همچنین فضایی برای گفت‌وگوی تجاری در نظر گرفته شده تا مسئولین مصرف کننده این محصولات با تولید کنندگان و ارائه کنندگان آن صحبت کنند.

غیبت چین و روسیه در نمایشگاه ایپاس ۱۴۰۱

وی تصریح کرد: امسال ۳۶ نماینده از کشورهای خارجی با ۲۰ برند معتبر در این نمایشگاه حضور خواهند یافت. امسال با توجه به اینکه چین هنوز درگیر با کروناست تمایلی برای شرکت در نمایشگاه نداشت و روسیه نیز به علت درگیری در جنگ اوکراین نتوانست در نمایشگاه شرکت کند.

اصغریان گفت: این نمایشگاه تنها مرجع و مکانی است که این محصولات ارائه می‌شود. اگر بخش یا دستگاهی نیازمند این کالاهاست می‌تواند از این نمایشگاه استفاده کند. ویژگی نمایشگاه امسال ما توجه به تولیدکننده داخلی و شرکت‌های دانش بنیان است. سال گذشته ۲۰ درصد از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه دانش بنیان بودند که امسال این عدد به بالای ۳۰ درصد رسیده است.

دبیر نمایشگاه ایپاس با بیان تعداد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، گفت: امسال ۲۰۰ شرکت در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند، فناوری شناختی زیست و سلامت، بررسی نقش و تاثیر احتمالی فناوری‌ها در پلیس هوشمند و فناوری‌های پلیس آینده سه پنلی هستند که برای این نمایشگاه در نظر گرفته شدند.

همچنین سردار ناصر یزدآبادی معاون هماهنگ کننده بنیاد تعاون فراجا با اشاره به برگزاری نمایشگاه ایپاس، گفت: این نمایشگاه در زمینه تجهیزات و فناوری‌های پلیسی، امنیتی و ایمنی است و همه ساله با حضور تاجران و عرضه کنندگان این تجهیزات و تولیدکنندگان گروه‌های دانش بنیان برگزار می‌شود. خوشبختانه روند حضور شرکت‌های دانش بنیان رشد مناسبی داشته است. گروه‌هایی که اعلام آمادگی کردند نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته‌اند که این در راستای شعار سال است که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است.

وی با اشاره به انصراف برخی از شرکت‌ها در این دوره از نمایشگاه گفت: تعداد شرکت‌هایی که از این دوره نمایشگاه انصراف دادند زیر پنج درصد بوده است.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا