اقتصادی

بازدید نایب‌رئیس اتاق بازرگانی تهران از بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳

شهاب جوانمردی، عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران به همراه تعدادی از مدیران اتاق تهران از بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکامپ بازدید کرد و با فعالان اکوسیستم فناوری و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها به گفت‌وگو نشست.

به گزارش توسعه برند، نایب‌رئیس اتاق تهران به همراه معاون اجرایی، معاون توسعه خدمات کسب‌وکار و رئیس مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران از بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکامپ بازدید کرده و با نمایندگان تعدادی از شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.

این نمایشگاه در بازه ۹ تا ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ با هدف معرفی و ارایه‌ محصولات و خدمات مرتبط به صنعت رایانه، فناوری اطلاعات و الکترونیک در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده و بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای فعال در اکوسیستم نوآوری با حضور در این رویداد چند روزه تلاش می‌کنند، تازه‌ترین دستاوردهای خود را ارائه کنند.

در جریان این بازدید، شهاب جوانمردی، نایب‌رئیس اتاق تهران، با حضور در سالن‌های مختلف نمایشگاه از غرفه شرکت‌های مختلف فعال در اکوسیستم فناوری کشور دیدن کرد. او و هیات همراهش هم‌چنین در پاویون سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور حضور پیدا کرده و با علی حکیم جوادی رئیس این سازمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

جوانمردی در ادامه ضمن گفت‌وگو با فعالان حوزه فناوری اطلاعات و تبادل‌نظر در باب مشکلات فضای کسب‌وکار از محصولات جدید این شرکت‌ها نیز بازدید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا