برندهای ایرانی

گام بلند گروه خودروسازی سایپا برای اجرای استانداردهای ابلاغی

توسعه برند، گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: در سه ماه نخست امسال شاهد تولید انبوه محصولات با موتور ارتقاء یافته، افزایش بیش از دو برابری تولید ساینا S دوگانه سوز و افزایش ۲۳ درصدی تولید خودروهای تجاری و سودده، بودیم.

گروه خودروسازی سایپا به منظور اجرای استانداردهای ۸۵ گانه که از سوی سازمان ملی استاندارد به خودروسازان ابلاغ شده، پروژه تولید محصولات کوییک GX، کوییک RGX، اطلس و سهند با موتور ارتقاء یافته که کاهش مصرف سوخت و آلایندگی را نیز به همراه دارد را در دستور کار خود قرار داد و بر همین اساس گروه سایپا در سه ماهه اول سال جاری با تولید بیش از ۲۳ هزار دستگاه از این محصولات، توانست گام بلندی برای اجرای استانداردهای ابلاغی بردارد.

گروه خودروسازی سایپا در سه ماهه اول سال جاری با توجه به تعهدات خود، تولید ساینا S دوگانه سوز را به حدود ۱۹ هزار دستگاه رساند. این در حالی است که در مدت مشابه میزان تولید این خودرو حدود ۹۰۰۰ دستگاه بود لذا رشد بیش از دو برابری در تولید ساینا S دوگانه سوز محقق شده است. پیش بینی می‌شود تولید محصول یاد شده تا پایان تیرماه، به میزان مانده تعهدات، صورت پذیرفته و پس از آن، محصول جدید ساینا دوگانه سوز GX (با موتور ارتقاء یافته) به بازار عرضه شود.

گروه سایپا در سه ماه اول سال جاری، با تولید حدود ۳۲ هزار دستگاه انواع محصولات تجاری رشد ۲۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته (۲۶ هزار دستگاه)، تجربه کرده است. همچنین در سه ماهه اول سال جاری بیش از ۴۰۰۰ دستگاه شاهین اتوماتیک تولید شده، که  نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

از سویی طی سه ماه اول سال جاری، تولید آزمایشی محصولات پروژه‌ای شاهین اتوماتیک پلاس و سهند آغاز شده و امید آن می‌رود که در آینده‌ای نزدیک، تولید انبوه این محصولات شروع شود.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا