کسب و کار

معتبر ترین شرکت باربری کدام است ؟

پایگاه خبری توسعه برند، حمل و نقل کالا و محموله های مختلف معمولا برای صنایع و تولیدی ها به یک معضل بزرگ تبدیل می شود زیرا یافتن یک شرکت معتبر که دارای انواع خودروهای باری و سرویس های منظم باشد بسیار سخت است . شرکت های حمل و نقل بسیار زیادی وجود دارند که خدمات حمل و نقل درون شهری و بین شهری را ارائه می نمایند اما بسیاری از این شرکت ها به دلیل در اختیار نداشتن خودروهای باری به صورت تملیکی سرویس های باربری را به صورت کاملا غیر منظم ارائه می نماید .

با توجه به این موضوع ، تصمیم داریم یکی از بهترین و معتبر شرکت های باربری که دارای انواع خودروهای باری برای انتقال محموله های مختلف می باشد را به شما عزیزان ارائه نماییم تا برای انتقال محموله ها و کالاهای صنعتی و تجاری و شخصی خود بدون مشکل و استرس اقدام نمایید .

شرکت حمل و نقل آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های  حمل بار بین شهری  و حتی درون شهری به صورت همه روزه برای انتقال محموله های مختلف انواع خودروهای باری را در اختیار شما قرار میدهد تا برای انتقال کالاهای خود تنها به یک تماس نیاز داشته باشید .

مجموعه آنی بار با بیش از ۳۵ سال سابقه در ارائه خدمات به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است . در ادامه به بررسی ویژگی ها و خدمات این مجموعه می پردازیم

خدمات باربری با انواع خودروهای باری

اگر قصد ارسال بار به نقاط مختلف را دارید باید بر اساس میزان وزن ، ابعاد و شرایط محموله های شما خودروی مناسب آن مورد استفاده قرار گیرد . همین موضوع باعث می شود که نیاز به خودروهای مختلف باری در شرایط مختلف وجود داشته باشد و آنی بار با در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان حمل و نقل کشور در اسرع وقت این نیاز شما را برطرف می نماید .

مجموعه آنی بار انواع خودروهایی که در صنعتی حمل و نقل و باربری مورد استفاده قرار میگیرند را در اختیار شما قرار میدهد تا کالاها و محموله های خود را منتقل نمایید .

 • کامیون ( تک / جفت / ۹۱۱ )
 • تریلی ( کفی / بغلدار / چادری / کمرشکن )
 • خاور و ایسوزو ( مسقف و روباز )
 • نیسان وانت

در خدمات باربری ، استفاده از خودروی مناسب سبب کاهش هزینه های حمل و نقل شما خواهد شد و امکان انتقال فوری و ارزان محموله ها برای شما فراهم می شود . شرکت باربری آنی بار به عنوان یک باربری معتبر برای انتقال محموله های از بارنامه دولتی و بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا خیال شما از انتقال ایمن محموله های آسوده باشد .

خدمات باربری و  ارسال بار به شهرستان  در کمترین زمان ممکن با انواع خودروهای باری انجام میشود و برای مشاوره رایگان نیز می توانید با شماره ۵۷۶۶۹-۰۲۱ در تماس باشید.

چه محموله های توسط باربری آنی بار بارگیری می شوند ؟

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین شرکت های حمل و نقل در کشور ، همه روزه امکان انتقال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

باربری بین شهری نیاز به تجربه و تخصص دارد و از آنجایی که شرکت آنی بار با سالها سابقه در حمل و نقل بین شهری می باشد ، امکان انتقال محموله های مختلف را فراهم نموده است. به صورت کلی ، هر نوع کالا و محموله ای که دارای محدودیت از طرف قانون برای انتقال و جابجایی نیست توسط آنی بار منتقل خواهند شد.

 • ارسال انواع لوازم خانه و اثاثیه
 • حمل و نقل محموله های تجاری و تولیدی
 • ارسال قطعات صنعتی سنگین و فوق سنگین
 • انتقال مواد اولیه تولیدات
 • حمل و نقل سنگ و سرامیک
 • ارسال مواد غذایی و خوراکی

در خدمات باربری بین شهری ، استفاده از خودروهای مختلف باری سبب می شود که هزینه های انتقال کاهش چشمگیری داشته باشد . مشاوره تخصصی برای جابجایی محموله های مختلف می تواند تاثیر بسیار زیادی در هزینه های حمل و نقل داشته باشد . مجموعه باربری آنی بار از طریق سامانه تلفنی ۵۷۶۶۹-۰۲۱ ( شماره ۵ رقمی ) به صورت همه روزه آماده ارائه مشاوره تخصصی برای انتقال محموله های مختلف شما می باشد .

باربری تخصصی با انواع تریلی

یکی از خودروهایی که در خدمات باربری توسط انی بار به شما عزیزان ارائه می شود ، تریلی میباشد که توان حمل بار بسیار زیادی دارد . حمل حجم زیادی محموله ها دارای مشکلاتی نیز می باشد که فقط باید از طریق شرکت های معتبر انجام شود .

به عنوان مثال ، برای یک تریلی به صورت معمول حدود ۲۳-۲۴ تن محموله قابل بارگیری است . پس از بارگیری این حجم از محموله قطعا قیمت محموله ها بسیار زیاد خواهند بود . از همین جهت بیمه نامه ای که امکان پوشش این حجم از محموله را داشته باشد باید مورد استفاده قرار گیرد که متاسفانه بسیاری از شرکت های باربری دارای بیمه مناسب برای این حجم از محموله نمی باشند .

در شرکت باربری آنی بار ، محموله های شما توسط تریلی های زیر بارگیری و ارسال می شوند :

 • تریلی کفی
 • تریلی ترانزیت یا تریلی چادری
 • تریلی بغلدار و تریلی نیم لبه
 • تریلی یخچالدار
 • تریلی کمرشکن

هر یکی از این تریلی ها برای انتقال محموله هایی در ابعاد ، شرایط و وزن متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند مشاوره با کارشناسان باربری آنی بار امکان انتقال سریع و ایمن و ارزانتر محموله ها را برای شما عزیزان فراهم خواهد نمود.

باربری تخصصی با انواع تریلی

باربری و حمل و نقل اثاثیه و لوازم خانه

یکی از ویژگی های باربری آنی بار ، امکان انتقال و جابجایی انواع لوازم و اثاثیه منزل می باشد . آنی بار با بهره گیری از بهترین و حرفه ای ترین کارگران به صورت همه روزه آماده انتقال محموله های اثاثیه شما عزیزان است . اگر قصد اثاث کشی در داخل تهران و یا انتقال لوازم خانه به سایر شهر ها را دارید می توانید بدون نگرانی با شماره ۵۷۶۶۹-۰۲۱ در تماس باشید و با ارزانترین قیمت محموله های خود را منتقل کنید .

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه شما از خودروهای کامیونت مسقف مخصوص اثاثیه که مجهز به تجهیزات بسته بندی می باشند استفاده خواهد نمود .

استفاده از بیمه نامه تخصصی برای خدمات باربری

همانطور که می دانید ، بیمه نامه دارای انواع مختلفی است و هریک از این بیمه ها دارای پوشش ها و هزینه های متفاوتی هستند . آنی بار برای انتقال ایمن و تخصصی محموله های شما از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید تا مشتریان این مجموعه با خیال راحت محموله های خود را در اختیار ایشان قرار دهند .

بیمه نامه باربری آنی بار هر نوع خسارت که در زمان بارگیری ، حمل و تخلیه ایجاد شود را به صورت کامل تحت پوشش خود قرار داده است . خساراتی اعم از آتش سوزی ، سرقت ، شکستگی ، آب خوردگی و . . . همگی تحت پوشش هستند .

برای افزایش کیفیت و خدمات و کاهش هزینه های حمل و نقل برای شما ، مجموعه آنی بار تا ۱۰۰ میلیون تومان بیمه به صورت رایگان به شما عزیزان ارائه می نماید . اگر قیمت و ارزش محموله شما بیش از ۱۰۰ میلیون تومان باشد می توانید با پرداخت هزینه ای اندک سطح پوشش بیمه خود را افزایش دهید .

به عنوان مثال ، اگر برای باربری تهران به شهرستان قصد انتقال محموله ای با ارزش ۴ میلیارد تومان را دارید نیازی به نگرانی نیست . با پرداخت هزینه ای به عنوان حق بیمه می توانید پوشش ۱۰۰ میلیونی را به ۴ میلیارد ارتقا دهید

باربری با بیمه کامل

مشاوره رایگان و کامل برای خدمات باربری

در مجموعه باربری آنی بار ، خدمات تخصصی باربری با ارائه مشاوره کامل انجام میشود و امکان انتقال محموله ها با بهترین کیفیت فراهم می گردد . مشاوره برای انتقال محموله ها سبب انتخاب خودروی باری مناسب ، میزان مناسب بیمه نامه ، اخذ مجوز برای انتقال محموله های ترافیکی و در نهایت حمل سریع و ایمن خواهد شد.

مجموعه آنی بار به عنوان یک باربری معتبر برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی به صورت همه روزه با بهترین کارشناسان از طریق سامانه تلفنی ۵۷۶۶۹-۰۲۱ و وبسایت anibar.net   آماده همکاری با شما عزیزان است.

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا