کسب و کار

سررسید ارزان تبلیغاتی را از کجا بخریم؟

پایگاه خبری توسعه برند، اگر شما هم صاحب یک کسب و کار نوپا باشید و یا هنوز تصمیم به صرف کردن بودجه کلان برای هدایای تبلیغاتی خاص نگرفته اید، به احتمال زیاد به استفاده از سررسید ارزان تبلیغاتی فکر کرده اید. در ادامه با توضیحات بیشتر در خصوص این نوع از تبلیغات با ما همراه باشید.

تبلیغات ارزان چیست؟

در حال حاضر، ارزان ترین روش تبلیغات استفاده از تبلیغات در شبکه های اجتماعی است. البته بازده این نوع تبلیغات با افزایش میزان هزینه پرداختی شما، افزایش می یابد.

نکته قابل توجه این است که در هنگام انتخاب روش بازاریابی و تبلیغات، همواره باید در ابتدا جامعه هدف را مشخص کرد. برای بسیاری از برندها و کسب و کارها ارائه هدایای تبلیغاتی فیزیکی نتیجه بهتری را به همراه خواهد داشت.

آیا تبلیغات ارزان با سررسید ارزان تبلیغاتی ممکن است؟

باید خدمت شما عرض کنیم که استفاده از سررسید ارزان تبلیغاتی نیز جز ارزان ترین روش های تبلیغاتی نخواهد بود. با وجود این مسئله، سررسیدها جز محبوب ترین کالاهای تبلیغاتی هستند. این هدایای تبلیغاتی نام برند و یا شعار کسب و کار شما را به صورت همه روزه در معرض دید مشتریان قرار می دهند. تبلیغی یک ساله و همه روزه!

استفاده از سررسیدهای مقرون به صرفه روش خوبی برای بهره مندی از مزایای این نوع تبلیغ خواهد بود. برای استفاده از سررسید ارزان تبلیغاتی می توانید موارد زیر را در سفارش خود لحاظ بفرمایید.

  • کاهش ابعاد سررسید و عدم استفاده از سررسید و سالنامه های بزرگ
  • کاهش تعداد صفحات سررسید و استفاده از سررسیدهایی با صفحه آرایی ویژه
  • استفاده از جلدهایی با قیمت ارزان تر نسبت به انواع گران قیمتی مانند چرم
  • کاهش ضخامت جلد و استفاده از کاغذهایی با وزن کم اما کیفیت مطلوب

در تهیه سررسید ارزان تبلیغاتی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر شما برند بزرگ و مشتریان خاصی دارید، بدون شک استفاده از سررسید ارزان تبلیغاتی اشتباه بسیار بزرگی برای شما خواهد بود. در چنین شرایطی حتماً باید تمام جوانب کار را بسنجید.

در صورتی که جز گروه گفته شده در بالا نیستید، در تهیه سررسید ارزان تبلیغاتی به موارد زیر توجه بفرمایید.

ابتدا جامعه هدف خود را بشناسید. سعی کنید بهترین انتخاب مناسب برای این افراد را داشته باشید. به بیان دیگر ابعاد و اندازه سررسید ارزان تبلیغاتی خود را با توجه به نیاز این افراد در نظر بگیرید. تعداد صفحات مورد استفاده مشتریان خود را نیز به طور حدودی تخمین بزنید.

در خصوص روش چاپ مناسب خودتان تصمیم بگیرید. چاپ های خاص و صفحه آرایی ویژه سررسید شما مستلزم پرداخت هزینه اضافی خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تیراژهای اقتصادی و مقرون به صرفه می توانید هزینه های خود را تا حدودی کاهش دهید.

چه نکات قابل توجهی در خصوص چاپ و صفحات سررسید وجود دارد؟

شاید افراد زیادی فکر کنند صفحات کرمی رنگ ارزان تر از صفحات سفید می باشند. در صورتی که برعکس این طرز تفکر، درست است. کاغذهای سررسیدها در دو نوع سفید و کرمی عرضه می شوند. علاوه بر رنگ، تفاوت کاغذ سررسیدهای ارزان قیمت در وزن صفحاتشان است.

مقرون به صرفه ترین کاغذها به منظور استفاده در سررسید ارزان تبلیغاتی کاغذ سفید ۷۰ گرمی است. در صورت استفاده از صفحات ۸۰ گرمی هزینه تولید سررسید بیش تر خواهد بود. استفاده از کاغذهای زیر ۷۰ گرم به دلیل مشکلاتی که دارد توصیه نمی شود. شایع ترین مشکل این صفحات ایجاد سایه در پشت صفحه بعد از چاپ و معلوم شدن واضح جوهر خودکار بعد از نوشتن یادداشت در صفحات این سررسیدها است.

سررسید ارزانجمع بندی

اگر با مطالعه نکات مربوط به خرید سررسید تبلیغاتی مقرن به صرفه، تصمیم به سفارش این نوع سررسید به منظور معرفی برند خود دارید باید نکته ای را خدمتتان عرض کنیم. هیچ وقت کیفیت را فدای کمیت نکنید. سررسید ارزان تبلیغاتی باید حداقل استانداردها را برای ارائه به عنوان هدیه و استفاده را داشته باشد.

دارندگان این هدیه انتظار دارند سررسید خود را در طول یک سال استفاده نمایند. همچنین سررسید با صفحات بسیار کم برای کسی کاربردی نیست. به طور حتم ارائه چنین هدیه ای نتیجه مثبتی برای شما نخواهد داشت. در صورت پارگی و غیر قابل استفاده شدن سررسید ارزان تبلیغاتی، وجهه برند شما در نزد مشتریان خراب خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از تصمیم به سفارش در نظر بگیرید تبلیغ مؤثر برای افراد کم بهتر از تبلیغ منفی برای تعداد افراد زیاد است. در صورت علاقه مندی به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تیراژهای اقتصادی و کاهش هزینه ها در سفارش سررسید ارزان تبلیغاتی، کارشناسان ما در ویرا مارکت پیشنهادهای اقتصادی و خوبی را خدمت شما ارائه خواهند کرد.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا