کسب و کار

دلیل بروز ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور چیست؟

پایگاه خبری توسعه برند، ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور جزو شایع ترین و بیشترین خطاهایی است که در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور مشاهده می شود. با توجه به ساختار پکیج های دیواری ممکن است در فصل سرما، شما به احتمال زیاد با ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور مواجه بشید.

این ارور به چند دلیل در دستگاه شما نشان داد نشان داده میشود که در ادامه به بررسی تمام دلایل می پردازیم. در نظر داشته باشید که خطای ۴۰ ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور ممکن است که در دستگاه ها رایج باشد، ولی تشخیص درست اینکه ایراد از چه قطعه ای می باشد به عهده یک تعمیرکار با تجربه می باشد. پس اینکه شما به عنوان یک مصرف کننده و با خواندن چند مقاله نمی توانید به درستی تشخیص خرابی بدهید.

در بسیاری از مواقع دیده شده که مصرف کنندگان به تشخیص اشتباه خود کاری را انجام داده اند که منجر به وارد شدن خسارت بیشتری به دستگاه شده اند. توجه داشته باشید که شما با یک دستگاه الکترو مکانیکی طرف هستید که پیچیدگی خاص خود را دارد. پس برای تعمیر پکیج دیواری خود حتما از شرکت های معتبر ایران رادیاتور، بوتان و یا شرکت هایی مانند اوستا پکیج برای تعمیر پکیج دیواری کمک بگیرید.

چرا ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور ایجاد می شود؟

خطای ۴۰ ۶۰ ۸۰ معمولا در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور دیده می شود. اما این خطا معمولا در پکیج های دیجیتالی با ارور E51 ایران رادیاتور نشان داده می شود. علت های بروز این ارور هم مانند ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ می ماند و تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. تمام روش های عیب یابی و رفع هر دو ارور با هم یکسان است و روال کار هر دو به یک شکل می باشد. در ادامه به دلایا بروز ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور و نحوه برطرف کردن آن می پردازیم.

پکیج ایران رادیاتور

خرابی سنسور فن یا پرشر هوا

یکی از قطعاتی مه باعث بروز ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور می شود خراب شدن قطعه ای به نام پرشر هوا می باشد. زمانی که از خرابی این قطعه اطمینان کامل پیدا شد باید اقدام به تعویض پرشر هوا کنید. برای تشخیص خرابی این قطعه، تعمیرکاران متخصص روش های بخصوص خودشان را دارند.

مسدود شدن شلنگ ونتوری و پرشر

وجود گرد و غبار ممکن است باعث گرفتگی رابط بین ونتوری و پرشر شود. البته بعضی اوغات بخار آب هم میتواند باعث گرفتگی شود. این مشکل را به راحتی میتوانید خودتان برطرف کنید. کافیست محل قرار گیری این شلنگ را پیدا کنید و با باز کزدن و تمیز کردن این شلنگ باعث برطرف کردن این مشکل شوید.

ایراد در برد پکیج

یکی از مهمترین دلایلی که باعث بروز ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور می شود، خرابی در برد پکیج می باشد. تشخیص خرابی به عهدع تعمیرکار می باشد. برد پکیج جزو اصلی ترین قطعات دستگاه می باشد و مانند مغز انسان عمل میکند.

پس در صورت خرابی این قطعه، اگر قابل تعمیر باشد که در اکثر مواقع قابل تعمیر است باید به نسبت بقیه دلایل هزینه بیشتری پرداخت کنید. اما در بعضی مواقع ممکن است به دلیل فرسودگی زیاد دستگاه، برد قابل تعمیر نباشد که باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

آب شدن ونتوری

همانگونه که می دانید یکی از قطعات به کار رفته در پکیج ایران رادیاتور، ونتوری نام دارد. با توجه به ساختار پکیج ها که معمولاً حرارت بالایی را در دستگاه مشاهده می کنید، ممکن است این قطعه به دلیل حرارت موجود آب شود. چنانچه ونتوری نتواند به خوبی وظیفه خود را انجام دهد، ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰  را مشاهده خواهید کرد.

خرابی فن پکیج

یکی دیگر از دلایلی که می‌ تواند منجر به ارسال ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور شود، بروز خرابی در فن پکیج به شمار می رود. فراموش نکنید نوع فن های به کار رفته در پکیج به گونه ای هستند که بروز ارور در این قطعه با احتمال بسیار پایین همراه خواهد بود.

با این حال معمولاً عوامل حاشیه ای دیگری ممکن است منجر به بوجود آمدن خطای مورد نظر شوند. چنانچه هنگام روشن شدن پکیج، از فن آن صدایی نشنیدید، می توان گفت که با مشکلاتی مواجه شده یا به طور کامل فن عملکرد خود را از دست داده است.

پکیج ایران رادیاتور

گیر کردن پره فن یا به اصطلاح گیرپاژ کردن

بسیاری اوقات مشاهده شده که ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور به دلیل گیر کردن پره فن اتفاق می افتد. قرار گرفتن یک شی مانند چوب می ‌تواند از دلایل گیر کردن پره فن به شمار رود. با توجه به اینکه دودکش مکانی مناسب برای لانه سازی پرنده ها به شمار می رود و معمولاً چوب هایی از سمت آن ها به پره های فن هدایت می شود، این شرایط می تواند منجر به گیر کردن پره فن شده و توانایی حرکت را از دست خواهد داد.

چشمک زدن چراغ ۴۰ ۶۰ ۸۰ در پکیج ایران رادیاتور به عواملی که در بالاتر توضیح دادیم بستگی دارد. ولی برای تشخیص دقیق این موضوع باید یک تعمیرکار پکیج دستگاه را به صورت کاملا تخصصی عیب یابی کند تا علت اصلی ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور را پیدا کند. ممکن است که اگر سرویس کار پکیج تازه کار و بی تجربه باشد نشخیص اشتلاه داده و باعث پرداخت هزینه اضافی برای شما شود.

برای رفع ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور چه اقداماتی انجام بدهیم!

برای رفع ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور باید حتما از یک نیروی متخصص کمک بگیرید. اگر تخصص و دانش کافی را ندارید به هیچ عنوان اقدامی انجام ندهید. با خواندن مطالبی در اینترنت موجود هست، می توانید فقط عیب دستگاه خودتان را پیدا کنید تا از سو استفاده بعضی از تعمیرکاران جلوگیری کنید. زمانی که شما از نوع خرابی دستگاه خودتان مطلع باشید، دیگر بعضی از تعمیرکاران سودجو نمی توانند اقدام به گرفتن هزینه های هنگفت بکنند.

البته اگر شلنگ رابط بین ونتوری با پرشر ایرادی داشت خودتان اقدام به تمیز کردن این شلنگ بکنید و درصورت برطرف کردن از پرداخت یک هزینه جلو افتاده اید.

نکته آخر:

به یاد داشته باشید برای تعمیر پکیج خود و یا برطرف کردن هر ایرادی در پکیج از تعمیرکاران با تجربه و شرکت های معتبر کمک بگیرید. اگر خودتان تخصص و دانش کافی برای رفع اینطور مشکلات در دستگاه را ندارید به هیچ عنوان دست به آچار نشوید. زیرا ممکن است با یک کار اشتباه خسارات بیشتری را به دستگاه وارد کنید و مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر شوید.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا