کسب و کار

سررسید اختصاصی چه مشخصات و خصوصیاتی دارد؟

پایگاه خبری توسعه برند، همان‌ طور که می‌دانید سررسیدها تحت عنوان دفترچه یادداشت‌های کوچک با تاریخ و روز طراحی‌شده تا افراد به‌ راحتی بتوانند وقایع و رخدادیی که در طول روز برای آن‌ها اتفاق می‌افتد را یادداشت کنند. مجموعه المان‌هایی که سبب ایجاد تغییر در سررسیدها می‌شود، شامل اندازه، کاربرد، جنس و شکل آن ها است. از میان این سررسید ها طی چند سال گذشته سررسید اختصاصی توانسته توجه اکثر افراد را جلب کند.

این سررسید همان‌طوری‌که از نامش برمی‌آید اختصاصی بود و با سررسیدهای دیگر فرق می‌کند. سررسید اختصاصی ، اختصاصی بودن آن به این موضوع برمی‌گردد که طراحی و حتی اندازه‌ی آن با سررسیدهای معمولی توفیر دارد. این سررسیدها را معمولاً افراد برای یادگاری و به‌عنوان هدیه به کسانی که می‌خواهند هدیه می‌دهند. البته اختصاصی بودن آن بیشتر به طرح، رنگ و نقش‌های مورد استفاده‌ شده در آن برمی‌گردد. به‌ عنوان مثال شخص می‌تواند یک سررسید سفارش دهد که جلد و صفحات آن باب میل او بوده و طرح‌های موردنظر او را بر روی سررسید درج شود.

در مراکز فروش معتبر و حتی سایت‌های مورد اعتماد گوگل افراد می‌توانند این نوع سررسید را با طرح دلخواه سفارش داده و آن را درب منزل تحویل بگیرند.
یکی از این سایت‌های معتبر ویرا مارکت است که با کیفیت‌ترین محصولات را با قیمتی کاملاً مناسب در اختیار افراد قرار می‌دهد. برای این‌ که بتوانید با این سررسید اختصاصی بیشتر آشنا شده و نسبت‌ به مجموعه ویژگی های آن اشراف بیشتری داشته باشید، توصیه می‌کنیم در این محتوا ما را همراهی کنید.

طراحی سررسید اختصاصی بر چه اساسی صورت می گیرد؟

اختصاصی بودن انواع سررسیدها به این موضوع برمی‌گردد که به واسطه آن سررسید طرح و پیام مورد نظر شخص در صفحات یا روی جلد آن اعمال شود به‌ عنوان مثال زمانی‌ که یک شرکت بخواهد محصولات خود را تبلیغ کند، ترجیح می‌دهد سررسید های اختصاصی را انتخاب کند. چون به‌ راحتی می‌توانند این سررسید را به‌گونه‌ای طراحی کند که فقط برای شرکت او باشد. از این طریق اشخاص می‌توانند آرم و برند شرکت خود را بر روی این سررسیدها چاپ کرده و نه‌ تنها این سررسید خاص شده بلکه، افراد بدون نیاز به بازاریابی می‌توانند محصولات خود را تبلیغ کنند.

ایجاد تبلیغات و معرفی محصول به واسطه سررسید ها از چندین سال گذشته در میان افراد رواج داشته و نتایج خوبی نیز به ارمغان آورده است. افراد ترجیح می‌دهند در گاهی مواقع به جای استخدام بازاریاب و انجام تبلیغات متعدد از سررسید های تبلیغاتی _ اختصاصی بهره ببرند تا بتوانند یک وسیله را مخصوص برند و شرکت خود به عنوان یک منبع تبلیغاتی در بین افراد توزیع کنند.

چه تغییراتی در سررسید اختصاصی اعمال می شود؟

برای اینکه یک سررسید اختصاصی و خاص شود محدودیت هایی وجود دارد. یعنی تنها یک سری المان ها و خصوصیات موجود در سررسید های معمولی قابل تغییر است که در این بخش به چند مورد از مواردی که امکان دارد بر روی سررسید ها اعمال شود، اشاره می‌کنیم.

جلد سررسید

یکی از مواردی که در سررسید ها قابل تغییر بوده، جلد آن است. این جلد می‌تواند برحسب درخواست مخاطب طراحی‌ شده و منطقی ترین و مهم‌ترین بخش برای اختصاصی شدن یک سررسید طراحی منحصر به‌ فرد جلد آن خواهد بود. چون بیشتر از هر بخش دیگر جلد سررسید و سالنامه به چشم امده و مورد توجه افراد قرار می گیرد. معمولاً سررسید های اختصاصی که سفارش شده و بر حسب درخواست مخاطب است، برای هدیه خریداری می شود. شرکت ویرا مارکت این امکان را در اختیار افراد قرار داده تا بتوانند سررسید های دلخواه خود را با طرح‌ها و نقش‌های مختلف سفارش داده و در نهایت درب منزل تحویل بگیرند.

لت گلاسه

یکی دیگر از مواردی که در سررسید های اختصاصی خاص به نظر می‌رسد، لت گلاسه و همان برگه ‌های آن است. به درخواست افراد این برگه ها می تواند روغنی و ساده باشد. پس بعد از جلد مهمترین تغییرات بر روی صفحات سررسید اعمال می شود.

محصولات خود را از ویرا مارکت خریداری کنید!

یکی از برندهایی که طی چند سال گذشته توانسته اعتبار زیادی که کسب کند و محصولات با کیفیت را در اختیار افراد قرار دهد، ویرا مارکت است. شما با انتخاب این برند می توانید بهترین محصولات از قبیل خودکار، سررسید اختصاصی، تقویم و… از این برند با وجود سایت فروش آن خریداری کنید. چون از محصولات با کیفیتی برخوردار می شوید.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا