اقتصادی

سفر رئیس سازمان توسعه تجارت به سنت پترزبورگ

پایگاه خبری توسعه برند، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت صبح امروز به جهت حضور در بیست و پنجمین مجمع بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ و ملاقات با مقامات روسی وارد این شهر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان توسعه تجارت، علیرضا پیمان پاک، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت صبح امروز وارد سنت پترزبورگ شد.
هدف از این سفر حضور در بیست و پنجمین مجمع بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ و دیدار با مقامات روسی است.
این مجمع که با حضور مقامات، متخصصان و نمایندگان بنگاه های اقتصادی از کشورهای مختلف و با محوریت مباحث توسعه ای برگزار می شود،  فرصتی برای گردهمایی و به اشتراک گذاری خط مشی های توسعه پایدار از سوی کشورها را فراهم می کند.
 در این مجمع پیمان پاک در خصوص ضرورت توسعه روابط تجاری با کشورها، به ویژه کشورهای همسایه و حاشیه دریای خزر و همچنین با تمرکز بر اشتراکات و همچنین توسعه تعاملات اقتصادی و تجاری با این کشورها و توسعه همکاریها با کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا، سخنرانی خواهد داشت.
همچنین در جریان این مجمع مذاکرات با مرکز صادرات روسیه، اتحادیه صنعتگران و کار آفرینان، استاندار آدموریتا، وزیر بازرگانی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و دیگر مقامات روسی در دستور کار است.
بیست و پنجمین مجمع بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ به مدت سه روز در تاریخ ۲۵ تا ۲۷ خرداد ماه برابر با در شهر سنت پترزبورگ فدراسیون روسیه برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا