برندهای خارجی

توییتر حاضر به پرداخت هزینه گوگل کلود نشد

پایگاه خبری توسعه برند، توییتر حاضر نشده است صورتحساب خدمات “گوگل کلود” را پرداخت کند در حالی که موعد تمدید قراردادش در ماه جاری فرا می‌رسد و ممکن است باعث فلج شدن تیم‌های اعتماد و ایمنی این شرکت شود.

پایگاه اخبار فناوری پلتفرمر گزارش کرد پیش از این که ایلان ماسک، سال میلادی گذشته، توییتر را خریداری کند، این شرکت شبکه اجتماعی قرارداد چند ساله‌ای با گوگل در ارتباط با مقابله با هرزنامه، حمایت از حسابهای کاربری و موارد دیگر، امضا کرده بود.

پلتفرمز به جزئیات این که چطور اختلاف بین دو شرکت ممکن است در فعالیت تیم‌های اعتماد و ایمنی توییتر اختلال ایجاد کند، اشاره نکرد. پایگاه خبری اینفورمیشن گزارش کرده است که توییتر از مارس، در تلاش برای مذاکره مجدد قراردادهایش با گوگل بوده است.

توییتر بعضی از سرویس‌ها را در سرور خود و بعضی دیگر را در پلتفرم‌های ابری آمازون و گوگل، میزبانی می‌کند.

آمازون در مارس به توییتر هشدار داده بود پرداخت هزینه تبلیغات را به دلیل بدهی معوق این شرکت به شرکت “خدمات وب آمازون” برای خدمات رایانش ابری، متوقف خواهد کرد.

از زمان خریداری شدن توییتر توسط ایلان ماسک، این شرکت شبکه اجتماعی هزینه‌هایش را به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش داده و هزاران نفر از کارمندانش را اخراج کرده است. یک منبع آگاه در نوامبر به رویترز گفته بود: ماسک به این شرکت دستور داده است هزینه‌های زیرساخت مانند هزینه‌هایی که برای خدمات ابری انجام می‌شود را به میزان یک میلیارد دلار کاهش دهد.

بر اساس گزارش رویترز، توییتر و گوگل در این باره اظهارنظر نکردند.

به نقل از ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا