گزارش برندها

گزارش برند تیپاکس 1401

پایگاه خبری توسعه برند، گزارش جامع فعالیت‌های برند تیپاکس 1401 منتشر شد.

تیپاکس در سال 1401، برای جابه‌جایی بسته‌های مشتریان، مسافتی برابر با 11,143,787,884 کیلومتر، معادل 5200 برابر فاصله‌ای که تلسکوپ جیمز وب از زمین طی کرد تا در مدار خود قرار بگیرد، پیمود. این مسافت طی شده، برای خدمت‌رسانی به بیش از 10 میلیون مشتری تیپاکس که جمعیتی معادل با جمعیت کل کشور سوئد است، بود.

 

ثبت رکورد 160,923 بسته و پاکت در روز توسط تیپاکس

اما این تنها دستاورد تیپاکس در سال 1401 نبود. تیپاکس در سال گذشته موفق شد تا رکورد 160,923 بسته و پاکت در روز را بشکند که این تعداد شامل 128,501بسته و 32,422 پاکت در روز بود.

تیپاکس مشتری‌مداری را یکی از اصول اولیه هر کسب‌وکاری می‌داند و به‌همین منظور با بالا بردن سطح کیفی خدمات ارسال خود تلاش کرد تا کم‌ترین نارضایتی را از طرف مشتریان داشته باشد؛ به‌طوری‌که تعداد شکایت به خدمت در سال گذشته 5 شکایت در برابر 1000 بسته ارسالی بود و همین موضوع باعث شد تا رکورد ارسال 10,842 فقره قراداد در بهمن ماه از طرف مشتریان وفادار تیپاکس شکسته شود.

یکی از خدمات تیپاکس در راستای حفظ رضایت‌مندی مشتریان درصورت آسیب‌دیدن یا مفقودی احتمالی بسته‌ها، سرویس جبران خسارت است. مشتریان تیپاکس می‌توانند تـا سقف 60 میلیون تومان برای بسته و تا سقف 1 میلیون تومان برای پاکت، از خدمت جبران خسارت بهره‌مند شوند و این مبلغ برای مشتریان قراردادی بیشتر نیز خواهد بود.

گزارش مروری بر عملکرد برند دیجی‌ نکست
بیشتر بخوانید

شبکه گسترده نمایندگی‌ها در سراسر کشور، بهره‌مندی از ناوگان لجستیک پیشرفته مجهز به GPS، تنوع خدمات از جمله سرویس ارسال بین‌شهری، ارسال‌ درون‌شهری، ارسال بین‌الملل، تی‌بار برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین و یا خدمات تکمیلی بسته‌بندی، لاکر هوشمند‌، جبران خسارت، لینک پرداخت امن، امکان پرداخت وجه کالا در مقصد، انتخاب نوع پرداخت به‌صورت نقدی، پس‌کرایه یا نقدی-پس‌کرایه، پشتیبانی تلفنی، رهگیری لحظه‌ای و …. تنها گوشه‌ای از خدماتی است که با ارسال بسته از طریق تیپاکس از آنها بهره‌مند خواهید شد.

درج مقالات تخصصی با موضوع لجستیک در وب‌سایت تیپاکس

همچنین تیپاکس در زمینه ترجمه مقالات تخصصی روز دنیا با عنوان تی‌مگ و همچنین انتشار فصلنامه تخصصی تلاش کرده تا اخبار و تازه‌های صنعت پست و لجستیک را در اختیار علاقمندان به این حوزه قرار دهد.

دانلود گزارش برند تیپاکس1401:

 

دانلود گزارش تیپاکس

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا