برندهای خارجی

برند تیک تاک نمایش محتوا براساس محدودیت سنی را آزمایش می کند

پایگاه خبری توسعه برند، تیک تاک اعلام کرد مشغول توسعه روش های جدیدی برای محدودسازی محتوا بر اساس سن افراد است تا اجازه ندهد محتوای بزرگسال در معرض دید کاربران نوجوان این پلتفرم قرار گیرد.

به نقل از رویترز، تیک تاک طی سال‌های اخیر میان نوجوانان بسیار محبوب شده و اکنون مشغول انجام آزمایش کوچکی برای محتوای دسته بندی شده برای بزرگسالان است که والدین یا قیم نوجوان می‌تواند دسترسی حساب‌های کاربری او به آن را محدود کند.

این اپ اشتراک گذاری ویدئو متعلق به بایت دنس از انواع استانداردهای رتبه بندی محتوا استفاده می‌کند که قبلاً برای فیلم‌ها و بازی‌ها استفاده می‌شد. گفته می‌شود که روشی را آزمایش می‌کند تا سازندگان در برنامه مشخص کنند که آیا می‌خواهند محتوای آنها فقط توسط مخاطبان مسن‌تر مشاهده شود یا خیر.

تیک تاک پیش از این برای پست محتوایی که اختلالات غذا خوردن را ترویج می‌کرد، با انتقاداتی روبرو شد و اکنون ممنوعیتی برای چنین محتوایی در نظر گرفته است. این پلتفرم همچنین اعلام کرد پست‌های ترویج دهنده اختلالات غذا خوردن را حذف می‌کند.

شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌ها به دلیل روش‌های شان در خصوص سلامت و ایمنی کاربران نوجوان تحت تحقیقات دقیق قرار گرفته‌اند. متا پلتفرمز (شرکت مادر فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ) از سوی قانون گذاران آمریکا برای طرحی جهت ارائه اینستاگرام کودکان با انتقادات زیادی روبرو شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا