برندهای ایرانی

حضور ۵۰۰ برند و ۲۸۰ شرکت در نمایشگاه تخصصی نوشت افزار ایرانی

پایگاه خبری توسعه برند، مجید اکبری، مجری برگزاری نهمین نمایشگاه لوازم التحریر گفت: اتفاق چنین رویدادی بزرگی با حمایت تولیدکنندگان، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی، مدیریت مجموعه نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

مجید اکبری، مدیر شرکت آوا پیک تحریر ایرانیان و مدیر برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی نوشت افزار و سومین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی و صنایع وابسته گفت: نمایشگاه برای پنجمین بار است که در شهر آفتاب برگزار می‌شود و امسال نسبت به سال گذشته رشد ۳۰درصدی داشته ایم.
او گفت: در بخش نوشت‌افزار، تعداد شرکت‌کنندگان از ۴۲ به بیش از ۱۸۰ شرکت افزایش یافته و در حوزه اسباب‌بازی نیز تعداد شرکت‌ها از ۲۵ به نزدیک به ۱۰۰ شرکت رسیده است.

اکبری با بیان اینکه در نمایشگاه ۲۸۰ شرکت ‌و ۵۰۰ برند شرکت کرده اند گفت: کل سالن‌های سرپوشیده شهر آفتاب مورد استفاده قرار گرفته است و کلیه شرکت‌ها و تولیدکنندگان با آخرین دستاوردها و پتانسیل در نمایشگاه شرکت کرده اند.

وی افزود: این نمایشگاه فرصتی ارزشمند برای به نمایش گذاشتن جدیدترین نوآوری‌ها و دستاوردهای حوزه نوشت‌افزار و اسباب‌بازی فراهم می‌کند.

او ادامه داد: نمایشگاه تخصصی مخاطب خاص خودش را دارد و اطلاع رسانی بیش از حد باعث میشود که مخاطبین غیرتخصصی به نمایشگاه مراجعه کنند که به نظرم تاثیری بر کیفیت نمایشگاه ندارد و هر ساله کلیه اصناف، اتحادیه ها و انجمن ها از نمایشگاه با رویکرد رویداد تجاری بازدید به عمل می آورند.

او گفت: امسال شاهد حضور گسترده شرکت‌های بین‌المللی از جمله چین هستیم و نمایندگانی از کشورهای چین، آلمان، هند و کره در این نمایشگاه حضور دارند.این حضور پررنگ نشان‌ از اهمیت فزاینده‌ این نمایشگاه ها به عنوان پلتفرمی کلیدی برای تبادل دانش، فناوری و برقراری ارتباطات تجاری در سطح بین‌المللی است.

اکبری در خصوص برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب گفت: به عنوان مجری هدفمان رضایت شرکت کنندگان است و انتخاب آنان برایمان در اولویت است و این مکان به دلیل فضای مناسب و امکانات کامل، مورد استقبال مشارکت‌کنندگان قرار گرفته است.

مجید اکبری مدیر اجرایی نمایشگاه اظهار کرد: این دوره از نمایشگاه شعار “با هم بزرگتر فکر کنیم” را محور اصلی قرار دادیم و حمایت و همکاری همه جانبه انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور، مجمع واردکنندگان نوشت افزار و اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی تهران را در کنار خود داریم.

منبع: برنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا