اقتصادی

پیشرفت فیزیکی ۱۱۱۱ واحد صنعتی استان یزد به بالای ۶۰ درصد رسید

پایگاه خبری توسعه برند، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: تا پایان مهرماه سال جاری، تعداد واحدهای دارای جواز تاسیس در استان یزد که پیشرفت فیزیکی آنها به بالای ۶۰ درصد رسیده، یک‌هزار و ۱۱۱ مورد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، محمدرضا علمدار یزدی با اشاره به وضعیت پیشرفت فیزیکی واحدهای صنعتی دارای جواز تاسیس در استان یزد اظهار داشت: بر اساس آخرین برآوردهای انجام شده تا پایان مهرماه سال جاری، میزان پیشرفت فیزیکی ۱۶۶ واحد صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۵۴۷۵۲۳۱۴ میلیون ریال و پیش‌بینی اشتغالزایی ۱۱ هزار و ۶۵۰ نفر به ۲۰ تا ۴۰ درصد رسیده است.

وی عنوان کرد: همچنین میزان پیشرفت فیزیکی ۲۸۰ واحد با پیش بینی سرمایه گذاری ۶۱۴۷۹۷۲۰ میلیون ریال و پیش‌بینی اشتغالزایی ۱۰ هزار و ۴۹۵ نفر به ۴۰ تا ۶۰ درصد رسیده است.

علمدار یزدی یادآور شد: یک‌هزار و ۱۱۱ واحد صنعتی استان یزد با پیش بینی سرمایه گذاری ۱۲۷۸۱۹۵۹۴ میلیون ریال و پیش‌بینی اشتغالزایی ۳۹ هزار و ۲۸۱ نفر نیز تا پایان مهرماه سال جاری به پیشرفت فیزیکی بین ۶۰ تا ۹۹ درصد رسیده اند و تعدادی از این واحدها در آستانه بهره برداری قرار گرفته اند.

گفتنی است؛ در حال حاضر ۳ هزار و ۹۳ واحد صنعتی در استان یزد دارای پروانه بهره برداری هستند که این واحدها برای بیش از ۱۰۱ هزار نفر شغل ایجاد کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا