برندهای خارجی

برند فیلیپس ۴۰۰۰ موقعیت شغلی را حذف کرد

پایگاه خبری توسعه برند، شرکت رویال فیلیپس ۴۰۰۰ موقعیت شغلی را برای کاهش هزینه‌های عملیاتی، حذف خواهد کرد.

فیلیپس اعلام کرد هزینه‌های مربوط به خاتمه خدمت در سه ماهه‌های آینده، حدود ۳۰۰ میلیون یورو (۲۹۵ میلیون دلار) پیش بینی می‌شود. این اقدام پس از تغییرات مدیریتی این شرکت صورت می‌گیرد که در جریان آن، فرانس فن هوتن، پس از ۱۲ سال فعالیت به عنوان مدیرعامل، این ماه جای خود را به “روی جیکوبز” داد.

جیکوبز در بیانیه‌ای اعلام کرد اولویت فیلیپس، بهبود فرآیند اجرایی است تا بتوانیم بازسازی اعتماد بیماران، مصرف کنندگان و مشتریان را آغاز کنیم. این اقدامات شامل تقویت ایمنی بیماران و مدیریت کیفیت و همچنین بهبود فوری فعالیتهای زنجیره تامین این شرکت است.

جیکوب اوایل سال ۲۰۲۰ مسئول اداره کسب و کار خدمات بهداشتی مراقبتی Connected Care شد و واکنش به بحران کووید ۱۹ و مشکلات فزاینده پیرامون فراخوان دستگاه‌های پزشکی برای درمان آپنه خواب را مدیریت کرد. ارزش سهام فیلیپس امسال ۶۰ درصد نزول کرده است.

این شرکت همچنان درگیر پرونده‌های دادگاه درباره مواد مورد استفاده در دستگاه‌های ونتیلاتور است که بیمار را در معرض ریسک سرطان قرار می دهند. فراخوان این دستگاه‌ها در ژوئن سال گذشته آغاز شد و این شرکت حدود ۸۸۵ میلیون یورو برای این فراخوان اختصاص داده است.

فیلیپس همچنین ۱.۳ میلیارد یورو هزینه برای کسب و کار دستگاه‌های خواب و تنفسی کنار گذاشته است. این هزینه‌ها منعکس کننده برآوردهای تغییر یافته از حل و فصل این پرونده با مقامات آمریکایی است.

فیلیپس ۱.۳۳ میلیارد یورو ضرر خالص در سه ماهه سوم در مقایسه با ۲.۹۷ میلیارد یورو سود در مدت مشابه سال گذشته، گزارش کرد.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا