برندهای ایرانی

تعداد و قیمت پذیره نویسی برند پرسپولیس در فرابورس اعلام شد

پایگاه خبری توسعه برند، براساس اطلاعیه فرابورس ایران برای متقاضیان در مشارکت افزایش سرمایه پرسپولیس به هر کدحداقل یک و حداکثر ۸۸۵ سهم با قیمت ۳.۳۸۷ ریال در پذیره نویسی اختصاص می یابد.

به نقل از شرکت فرابورس ایران، اطلاعیه پذیره نویسی سهام جدید ناشی از سلب حق تقدم در افزایش سرمایه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سهامی عام) به روش ثبت سفارش درنماد معاملاتی «پرسپولیسح ۱» انجام می‌شود.

باتوجه به درج سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سهامی عام) در تاریخ نهم اسفندماه جاری در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس ایران، تعداد ۱.۰۳۴.۸۴۰.۵۶۷ سهم جدید شرکت مذکور ناشی از سلب حق تقدم در نماد معاملاتی «پرسپولیسح ۱» به شرح مشخصات مندرج در این اطلاعیه، پذیره نویسی می‌شود. قیمت هرسهم جدید در پذیره نویسی: ۳.۳۸۷ (سه هزار و سیصدو هشتاد و هفت) ریال.

نوع سهم جدیدو سهام عادی با نام ۱۰۰۰ ریالی.

نحوه عمل باصرف سهام: مجمع مقرر داشت از محل مابه التفاوت بهای سهام عرضه شده و ارزش اسمی به تعداد ۲.۴۷۰.۱۶۴.۴۳۳ سهم ۱۰۰۰ ریالی صادر و به صاحبان سهام در تاریخ مجمع عمومی فوق العاده به نسبت سهام در تملک آن‌ها سهام جایزه تعلق گیرد.

کل تعداد سهام قابل پذیره نویسی ۱.۰۳۴.۸۴۰.۵۶۷ سهم می‌باشد که از طریق شبکه کارگزاران فرابورس ایران پذیره نویسی خواهد شد.

زمان پذیره نویسی از روز یکشنبه مورخ ۱۵ اسفند ماه جاری آغاز و به مدت ۳۰ روز ادامه خواهد داشت. روش پذیره نویسی ثبت سفارش نزد سازمان بورس است.

دوره سفارش گیری نیز مطابق با پیام ناظر در روز آغاز پذیره نویسی است و شرکت تأمین سرمایه امید متعهد پذیره نویسی و میزان تعهدات آن به میزان کل سهام فروش نرفته طی مدت ۵ روز پایانی عرضه عمومی است.

شرایط خریداران: خرید سهام از طریق کارگزاران عضو فرابورس ایران مستلزم دارا بودن کد سهامداری فعال در سیستم شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه سهامی عام است. خریدارانی که کد سهامداری ندارند، می‌توانند با مراجعه به یکی از کارگزاری‌های عضو فرابورس ایران در سراسر کشور نسبت به درخواست کد سهامداری اقدام نمایند.

کف و سقف خرید هر کد معاملاتی: حداقل تعداد سهام جدید قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی ۱ سهم بوده و حداکثر تعداد سهام جدید قابل خریداری توسط هر کد نیز ۸۸۵ سهم است.

خرید سهام مورد پذیره نویسی با استفاده از کد خرید گروهی (ددد) ممنوع است. همچنین علاقه‌مندان به پذیره نویسی می‌بایست در مهلت تعیین شده برای پذیره نویسی با مراجعه به یکی از شعب کارگزاری‌های فعال در فرابورس ایران، مبلغ ۳.۳۸۷ (سه هزار و سیصدو هشتاد و هفت) ریال در پذیره نویسی عمومی به ازای هر سهم به تعداد سهامی که مطابق با مندرجات این اطلاعیه مایل به پذیره نویسی آن هستند را به حساب کارگزار مربوطه واریز نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا