برندهای ایرانی

تأکید معاون سیما بر بِرند تلویزیونی دانشجویی

پایگاه خبری توسعه برند، معاون سیما در نشستی با دانشجویان دانشگاه صداوسیما، ضمن پاسخگویی به دغدغه‌های دانشجویان، بر ایجاد یک بِرند تلویزیونی برای تولیدات دانشجویی تاکید کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محسن برمهانی معاون سیما دیروز، سه شنبه سوم خرداد ماه در جمع صمیمانه استادان و دانشجویان دانشگاه صداوسیما حضور یافت و به دغدغه‌های دانشجویان پاسخ داد.

محسن برمهانی در ابتدای این نشست از دوران تحصیل خودش در دانشگاه صداوسیما یاد کرد و گفت: بنده سال ۷۹ وارد دانشگاه صداوسیما شدم و سال ۸۱ به شبکه‌های العالم و سپس به پرس تی وی رفتم و حوزه فعالیتم امور بین الملل رسانه بوده است.

وی درباره مطالبه دانشجویان برای داشتن عنوان شغلی مناسب بیان کرد: برای کسب جایگاهی که خود را محق آن می‌دانید نباید از حرکت بایستید، بلکه باید بجنگید، بنده هم با همین باور همواره تلاش کرده‌ام و گاه برخی موقعیت‌ها را نپذیرفتم.

معاون سیما درباره حمایت از تولیدات دانشجویی بیان کرد: ایجاد یک برند برای تولیدات دانشجویی یکی از بایدهای ماست. لازم هست که برای پخش اینگونه تولیدات در سیما فضای لازم فراهم شود؛ یعنی تولیدات دانشجویی برای شبکه و زمانی مخصوص انجام شود نه اینکه برنامه ای تولید شود و بعد به دنبال محل پخش آن بگردیم. می توانیم در تفاهم با دانشگاه سازمان امکان استفاده دانشجویان از ظرفیت های سیما نظیر شهرک سینمایی و تلویزیونی ایران (زنده یاد علی حاتمی) و استودیوهای تلویزیونی را فراهم کنیم.

برند تلویزیونی

برمهانی در پاسخ به دغدغه دانشجویان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی در زمینه‌های پژوهشی و محتوایی، گفت: بنده پیشتر که مدیرکل تامین و رسانه بین الملل بودم نامه ای به آقای اسفندیاری ریاست دانشگاه سازمان نوشتم و همین نکات را بیان کردم. ‌در مجموعه مانیتورینگ و راهبری محتوایی برخی از دانشجویان مقطع کارشناسی و بالاتر دانشگاه در آن حضور داشته و فعال بوده و هستند. این افراد در موضوعات مختلف حتی به ریاست سازمان نیز تحلیل ارائه داده‌اند.

معاون سیما سپس از تقویت تعامل معاونت سیما و دانشگاه سازمان خبر داد و اعلام آمادگی کرد که دانشجویان دانشگاه صداوسیما بتوانند دوره‌های کارورزی خود را به صورت حرفه‌ای در مرکز طرح و برنامه سیما سپری کنند.

در ابتدای این نشست دانشجویان رشته ها و مقاطع مختلف دانشگاه صداوسیما دغدغه‌های خود را با معاون سیما در میان گذاشتند. سپس اساتید پیشکسوت این دانشگاه ضابطی جهرمی، خجسته، نقاش زاده، فردرو و طهماسبی ضمن استقبال از انتصاب محسن برمهانی به عنوان معاون سیما برای هرگونه تعامل و همکاری در زمینه ارتقای محتوایی و تولیدات تلویزیون اعلام آمادگی کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا