کسب و کار

سمینار ذره بین «جعبه سیاه کسب و کار» برگزار شد

پایگاه خبری توسعه برند، سمینار ذره بین «جعبه سیاه کسب و کار» در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما با حضور مدیران کسب و کار و جمعی از خبرنگاران برگزار شد.

دکتر داوود ذوالقدر، در حاشیه این سمینار در جمع خبرنگاران بیان کرد: سمینار ذره بین «جعبه سیاه کسب و کار» عملیاتی‌ترین و اجرایی‌ترین سمینار مدیران صنعت ایران است.

وی افزود: وی با بیان آن که کسب و کارها به صورت اجرایی توسط ما هدایت و نقاط ضعف آن‌ها برطرف می‌شود، اظهار داشت: تا بحال برای بیش ۷۰ کسب و کار، برنامه اجرایی و عملیاتی ارائه شده است به طوری که ادامه فعالیت آن‌ها با موفقیت ادامه می‌یابد.

دکتر داوود ذوالقدر، مدیرعامل آکادمی ۴D به سابقه ۱۷ سال حضور خود در کسب و کارها و مشاغل مختلف اشاره کرد و گفت: ما در حوزه‌های پوشاک و مواد غذایی در شهرهای مختلف فعالیت کرده و هم اکنون نیز به حوزه چوب وارد شده‌ایم.

سمینار ذره بین «جعبه سیاه کسب و کار» در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما
سمینار ذره بین «جعبه سیاه کسب و کار» در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما

ذوالقدر ادامه داد: اصلی‌ترین چالش‌های کسب‌وکارها در  دو قسمت است:

  • اول بخش مالی
  • دوم مسائل اخلاق کسب‌و‌کار

وی گفت: در مباحث مالی عدم دانش مناسب و نا کافی بزرگترین عامل شکست کسب‌و‌کارها است و تیم ما در اولین قدم مسائل مربوط به مالی شرکت را بررسی و راهنمایی می‌کنند.

دومین چالش در کسب‌و‌کارها عدم وجود رشد و توسعه افراد کلیدی کسب‌و‌کار است، در بیان واضح‌تر هر مدیری باید برای اینکه اخلاق کسب‌و‌کار را داشته باشد به رشد و توسعه فردی خود بیشتر از قبل توجه داشته باشد که این مسئله باعث چالش و نارضایتی کارمندان و اطرافیان نشود.

ذوالقدر در پاسخ به این سوال خبرنگار توسعه برند درباره علت انتخاب نام جعبه سیاه برای این سمینار اظهار کرد: ما در این سمینار از موضوعاتی صحبت می کنیم که کسی جرات بیان آنها را ندارد و به این علت نام جعبه سیاه را انتخاب کردیم.

وی در پاسخ به این سوال دیگر خبرنگاران که چه انتظاری از صاحبان کسب و کار دارد، یادآور شد: آرزو دارم هر فرد تنها دو ساعت در سمینارهایی که توسط اینجانب برگزار می‌شود، شرکت کند زیرا هدفم مسائل مادی نیست بلکه ارتقای سطح دانش و آگاهی افراد برای پیمودن مسیر موفقیت از اصول کار ما محسوب می‌شود.

blank

به گفته ذوالقدر، ما برای هر کسب و کار، بهترین جزییات مربوط به آن را ارائه داده و برای همین توجه به جزییات، اصلی ترین نقطه قوت فعالیت ما محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است سومین سمینار جعبه سیاه کسب و کار جمعه از ساعت ۸ الی ۱۴ در مرکز همایش‌های صداوسیما با حضور جمعی از علاقمندان برگزار شد.

پایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا