کسب و کار

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران با اختلاف معرفی شد؟!

پایگاه خبری توسعه برند، مرکز ساخت پروتز چشم تنها جایی است که برای داشتن یک پروتز چشم کارآمد به شما کمک خواهد کرد. در سال های گذشته، ما شاهد تحولات زیادی در حوزه ساخت انواع پروتز چشم بوده ایم. این تحولات، نه تنها در خارج از کشور به چشم می خورند، بلکه سازندگان چشم مصنوعی داخلی را نیز به فکر و حرکت واداشته و باعث شده آنها نیز در یک مسیر جدید و مدرن قرار گیرند. این همسو شدن کشورمان با دنیا در حوزه ساخت پروتز چشم، ما را بر آن داشت تا در مورد بهترین مرکز ساخت چشم مصنوعی در ایران نکاتی را با شما در میان بگذاریم.

پروتز چشم چیست و قدرت بینایی آن چقدر است؟

پروتز چشم که به آن چشم مصنوعی و یا چشم شیشه ای نیز گفته می شود، به داد افرادی می رسد که در اثر آسیب دیدگی و یا در اثر بیماری چشم خود را از دست داده اند. کسانی که این پروتز را استفاده می کنند، در فعالیت های متفاوت اعم از دوش گرفتن، ورزش کردن، اشک ریختن و غیره نیازی نیست پروتز را از چشم خود خارج کنند؛ این پروتز مانعی بر انجام فعالیت های فرد نخواهد بود.

فردی که چشم خود را در اثر آسیب و یا بیماری از دست داده است، برای حفظ چشم و حفظ شکل طبیعی کاسه چشم، مجبور است از بین بانداژ، چشم بند و یا پروتز چشم یکی را انتخاب کند. کسانی که نمی خواهند چهره شان تحت تاثیر تخلیه چشم قرار گیرد و در ضمن، تمایلی به نصب بانداژ و چشم بند ندارند، به مرکز ساخت پروتز چشم مراجعه کرده و چشم مصنوعی را سفارش می دهند.

مطابق گزارشات به دست آمده از خبرگزاری های فارس، مشرق، ایلنا،  ارتوپدی فنی پایار یکی بهترین و معتبرترین مراکز ساخت پروتز چشم در کشور به شمار می رود. درست است که چشم مصنوعی ساخته شده توسط این مجموعه قابلیت بینایی ندارد، اما بسیاری افراد از دیگر مزیت های این پروتز به نحو احسن استفاده کرده و با اعتماد به نفس در جامعه حضور پیدا می کنند.

نکته بسیار مهمی که خوب است در مورد چشم مصنوعی یا چشم شیشه ای ارائه شده توسط مرکز ساخت پروتز چشم مورد توجه قرار دهید، این است که این چشم قابلیتی به نام قابلیت دیدن اجسام و اشیاء را ندارد. این پروتز، تنها به نام چشم مصنوعی در بین عامه مردم شهرت دارد و نمی تواند مشکل بینایی را که در اثر تخلیه چشم به وجود آمده است، حل کند.

مرکز ساخت پروتز چشم

۵ نکته بسیار مهم در ساخت پروتز چشم که باید در جریان باشید

وقتی به یک مرکز ساخت پروتز چشم مراجعه می کنید، چنانچه این مرکز در کار خود حرفه ای و متخصص باشد، ساخت پروتز را با توجه به ۵ نکته بسیار مهم و اساسی زیر انجام خواهد داد:

 • برای ساخت یک پروتز چشم کارآمد، قالب گیری از چشم و تعیین اندازه حدقه چشم لازم و واجب است. علاوه بر تعیین اندازه، رنگ چشم نیز در ساخت پروتز چشم باید لحاظ شود.
 • هر پروتز چشم به صورت کاملا اختصاصی برای هر فرد ساخته می شود. این یکی از مهم ترین اصول ساخت چشم مصنوعی است.
 • نصب پروتز در جای خود، از دیگر مراحل و نکات سرنوشت ساز در طی فرآیند ساخت پروتز چشم است.
 • کسانی که به یک مرکز ساخت پروتز چشم معتبر در کشور مراجعه می کنند، نکات مراقبتی و کاربردی زیادی در مورد چشم مصنوعی فرا می گیرند.
 • فرد بعد از نصب پروتز چشم، نیاز دارد به صورت دوره ای تحت معاینه قرار گیرد.

 

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در کشور کجاست؟

همان طوری در فوق نیز اشاره کردیم، مرکز ساخت پروتز چشم را زمانی می توان یک مرکز حرفه ای و کاربلد دانست که ساخت پروتز چشم را با توجه به نکاتی که در فوق اشاره شد، انجام دهد. سوالی که در اینجا ممکن است برای افراد پیش آید این است که چگونه می توان بهترین مراکز ساخت پروتز چشم مصنوعی در کشور را شناسایی کرد؟ آیا راه میانبری برای این موضوع وجود دارد؟ چه کنیم تا هزینه مان برای ساخت پروتز به هدر نرفته و چشم مصنوعی کارایی بالایی داشته باشد؟

جواب تمام سوالات شما در یک عبارت خلاصه می شود؛ مراجعه به مراکز تخصصی و خبره ساخت پروتز چشم در کشور. این مراکز، تمامی تلاش خود را به کار می برند، تا چشم مصنوعی قابلیت های خود را برای شما در معرض نمایش قرار دهد و چهره تان در اثر تخلیه چشم، زیبایی خود را از دست ندهد.

خوشبختانه یا متاسفانه، مراکزی که در حوزه ساخت پروتز در کشور فعالیت می کنند، زیاد هستند و این قضیه، انتخاب یک مرکز معتبر را به کار سختی تبدیل کرده است. از آنجایی که ما طالب و دوستدار راحتی شما هستیم، یکی از این مراکز را که در طی سال های فعالیتش به دستاوردهای خوبی دست پیدا کرده است، در ادامه معرفی خواهیم کرد.

مرکز ساخت پروتز چشم

چرا  کلینیک پایار با اختلاف، بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در کشور است؟

به جرات می توانیم، از پایار به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز ساخت پروتز چشم در کشور یاد کنیم. دلایلی که در ادامه ذکر خواهیم کرد، به ما این جرات را داده است که بتوانیم پایار را بهترین سازنده انواع پروتز و ارتز در کشور بنامیم و به شما توصیه کنیم برای ساخت پروتز به آن مراجعه کنید. دلایل ما به شرح زیر است:

 • ما در پایار، پروتز را با نیم نگاهی به آخرین متدهای روز دنیا می سازیم. پروتزی که به این شکل ساخته می شود، کارایی حیرت آور و اعجاب انگیزی خواهد داشت.
 • مورد دیگری که باعث شده پایار یکی از بهترین و مطرح ترین مراکز ساخت پروتز در کشور نام بگیرد، ارائه قیمت مناسب برای ساخت انواع پروتز است. ما در این مجموعه در تلاشیم تا با مناسب ترین هزینه، اعتماد به نفس روزهای قبل از تخلیه چشم در زندگی تان جریان پیدا کند.
 • در پایار، وضعیت کلی بیمار بررسی شده و با توجه به آن ساخت پروتز، شروع و ادامه پیدا می کند.
 • پایار، از همکاری متخصصین و پزشکان ماهر و خبره بهره می برد.
 • در ساخت پروتز از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها استفاده می شود.
 • تنها دغدغه و نگرانی ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار، رضایت کاربر از نصب انواع پروتز است.

 

توجه : برای استفاده از خدمات کلینیک ارتوپد فنی پایار بری ساخت پروتز چشم مصنوعی ، عبارت ” ساخت پروتز چشم مصنوعی کلینیک پایار ” را در گوگل سرچ کرده و بر روی لینک اول کلیک کنید.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا