کسب و کار

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه و محبوب ترین روش های آن

پایگاه خبری توسعه برند، امروزه با وجود برنامه های شبکه اجتماعی متفاوت، ارسال پیامک تبلیغاتی یا بازاریابی پیامکی همچنان بازخورد و تاثیر بسیاری در تبلیغات دارد و شما می توانید با امکاناتی که سامانه های پیامکی برای ارسال پیامک دارند بدون اینکه لازم به خرید لوازم محدود کننده (همانند مودم GSM) برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی باشد برای افراد زیادی به روش های مختلف پیامک انبوه ارسال کنید تا در حوزه کاری بالاتر از رقبا قرار بگیرید.

برای ارسال پیامک انبوه بدون محدودیت و رایگان باید حتما از سامانه پیامکی استفاده کنید در صورت ارسال پیامک طریق سیمکارت امکان مسدود شدن سیمکارت وجود دارد با ما در این مقاله همراه باشید تا بیشتر درباره ارسال پیامک تبلیغاتی صحبت کنیم.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه چیست؟

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه یک روش کارآمد برای بسیاری مشاغل و سازمان ها در ارسال پیامک با حجم بسیار بالا برای تعداد افراد بیشتر است که برای اهداف تبلیغاتی کاربرد بیشتری دارد.

برای اینکه شما به رشد کسب و کار خود سرعت بدهید و یک اطلاعیه یا تبلیغات را با سرعت بیشتری اطلاع رسانی کنید ارسال پیامک انبوه در این راه به شما کمک خواهد کرد تا در زمان کمی به نتیجه مطلوب برسید.

در ارسال پیامک انبوه شما یک متن پیام را بجای ارسال برای یک شخص یا چند نفر برای گروهی از افراد به صورت هدفمند و مشخص ارسال خواهید کرد تا در بازاریابی تبلیغاتی که انجام می دهید بازخورد بالایی دریافت کنید. اگر ارسال پیامک برای مخاطبین هدف و به صورت هدفمند ارسال شود بهترین و تاثیرگذارترین روش برای بازاریابی پیامکی است.

چرا باید پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنیم؟

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری کمتر کسی پیدا می شود که گوشی همراه نداشته باشید. امروزه همه کارها به خصوص کارهای بانکی تنها با یک برنامه نرم افزاری در گوشی به راحتی انجام می شود همین نشان می دهد با ارسال پیامک انبوه برای گروهی از افراد هدفمند موجب حفظ تعامل و ارتباط بیشتر شما با مشتری می شود.

هر فرد با رسیدن پیامک کمتر از چند ثانیه پیامک را باز میکند و در صورت متوجه نشدن حتما در اولین فرصت پیامک ها را میخواند.

اگر ارسال پیامک تبلیغاتی شما بدون هدف هم باشد ممکن است مخاطب به یک مشتری احتمالی تبدیل شود علاوه بر این ارسال اس ام اس انبوه به علت ارزان بودن قیمت هر پیامک نسبت به سایر روش های تبلیغاتی هزینه مقرون به صرفه ای دارد.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با پنل اس ام اس

شما با ثبت نام در سامانه ارسال پیامک که یک برنامه تحت وب است و شارژ پنل پیامکی می توانید برای مخاطبین در سطح گسترده ای اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید سامانه پیامکی علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه یا تکی امکانات جذاب دیگری هم دارد که می توانید استفاده کنید.

اگر میخواهید بدون خرید پنل پیامکی ، پیامک انبوه ارسال کنید با ارتباط با واحد فروش سامانه پیامکی می توانید ارسال پیامک انبوه داشته باشید و بعد ارسال گزارش کامل از پیامک های ارسال شده و نشده و… را برای شما ارسال میکنند.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی بصورت انبوه

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی نکته ای نیست که کسب و کارها به ان توجه نکنند اتفاقا بسیاری از کسب و کارهای تازه تاسیس شده و بسیاری از سازمان ها ارگان ها به دنبال راه کم هزینه ای برای تبلیغات نسبت به سایر روش تبلیغاتی که هزینه های گرانی دارند هستند.

ارسال پیامک تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار ارزان و به صرفه تر است در کنار کمتر شدن هزینه ارسال پیامک انبوه حتما به خدمات و پشتیبانی سامانه پیامکی که برای ارسال پیامک انبوه انتخاب میکنید دقت داشته باشید تا به شما در رسیدن هدف کمک کننده و تاثیرگذار باشند.

محبوب ترین روش های ارسال پیامک تبلیغاتی

شما می توانید برای ارسال پیامک انبوه از سایر امکانات و روش های ارسال پیامک استفاده کنید در اینجا چند نمونه از روش های ارسال پیامک تبلیغاتی را برای شما معرفی میکنیم.

۱- ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس منطقه ای

در این روش از ارسال اس ام اس انبوه به شماره های یک شهر یا یک استان حتی با استفاده از نقشه می توانند اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنند.

۲- ارسال پیامک انبوه با فایل اکسل

خیلی از افراد در فایل های اکسل شماره های کاربران و مشتریان خود را جمع اوری میکنند در این روش ارسال پیامک از اکسل باید فایل حاوی اطلاعات را در پنل کاربری دانلود کنید تا به تمام شماره های موجود در فایل اکسل اس ام اس انبوه ارسال شود.

پیامک تبلیغاتی انبوه

۳- ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق دکل lbs

ارسال پیامک LBS به این صورت است با انتخاب یک مختصات و محدوده خاص می توانید برای افرادی که در آنجا وارد یا خارج می شوند یا در آنجا تردد میکنند از طریق سامانه پیامکی خود اس ام اس انبوه ارسال کنید.

۴- ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس مشاغل

در ارسال پیامک اساس مشاغل می توانید برای گروه خاصی از افراد که در یک شغل و صنف هستند که به خدمات و محصولات شما نیاز دارند پیامک ارسال کنید.

۵- ارسال پیامک بر اساس کد پستی

در این روش از ارسال پیامک تبلیغاتی شما با انتخاب کد پستی یک منطقه به شماره های موجود درآن منطقه پیامک انبوه ارسال میکنید.

پیامک انبوه مناسب چه کسب و کارهایی است ؟

ارسال پیامک تبلیغاتی برای کسب و کارهایی که نیاز دارند تا به طور منظم برای مشتریان خود اس ام اس ارسال کنند یا برای اطلاع رسانی با آنها در ارتباط باشند نظیر شغل های خرده فروشان، آژانس های تبلیغاتی و بازاریابی ، بانک ها، شرکت های مسافرتی و ….بسیار مناسب و کاربردی است.

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه از پنل اس ام اس مزایا بسیاری دارد که در این بخش برخی از مزایای ارسال پیامک انبوه را برای شما می گوییم.

نسبت به سایر روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه است.

بازدهی و بازخورد بیشتری را نسبت به روش های تبیلغات قدیمی دارد.

باز شدن پیامک تبلیغاتی توسط ۹۰ درصد افراد

ارسال هدفمند پیامک انبوه موجب بازدهی و اثرگذاری پیامک ها می شود.

در زمان کمی می توانید برای افراد بسیاری در حجم بالا پیامک انبوه ارسال کنید.

با استفاده از ارسال پیامک انبوه می توانید برای بلک لیست هم پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی برای اکثر کسب و کارها کارآمد و مناسب است.

کاربرد ارسال پیامک انبوه

ارسال پیامک انبوه برای هر فرد یا کسب و کاری متناسب با نیاز او کاربرد و هدف متفاوتی دارد ولی به طور مشخص چند هدف و کاربرد کلی برای همه افراد در ارسال پیامک تبلیغاتی وجود دارد.

  • ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر با مشتری برای حفظ و ماندگاری مشتری
  • اطلاع رسانی مرتبط با شغل خود
  • نظرسنجی و برگزاری مسابقه
  • بازاریابی و فروش و رشد بیشتر

پیامک تبلیغاتی انبوه

ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان چگونه است ؟

برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه از پنل اس ام اس رایگان ابتدا باید با ثبت نام وارد سامانه پیامکی شوید و با شارژ پنل پیامکی و انتخاب روش ارسال پیامک انبوه متناسب با کار خود اس ام اس انبوه را برای افراد بسیاری ارسال کنید.

ما به شما سامانه پیامکی سیب اس ام اس را پیشنهاد می دهیم تا به راحتی بتوانید از این پنل اس ام اس برای مخاطبین پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

سخن آخر

همینطور که در این مقاله درباره مزایا، کاربردها و روشهای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه صحبت کردیم خیلی از کسب و کارها از ارسال پیامک انبوه به رشد و افزایش درآمد چشمگیری دست یافتند و حتما در بازاریابی ها خود ارسال پیامک انبوه را مدنظر داشته باشید تا شما هم از این رشد و افزایش برخوردار شوید.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس با امکانات پیشرفته برای ارتباط با مشتری و اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه همراه شما خواهد بود تا در بهترین نتیجه ها در کنار شما باشد.

منبع : https://sibsms.com/send-promotional-sms

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا