برندهای خارجی

احزاب رقیب در انتخابات کره جنوبی مدیران برندهای سامسونگ و هیوندای را جذب کردند

پایگاه خبری توسعه برند، احزاب درگیر در انتخابات آتی کره جنوبی امروز دوشنبه از استخدام یک مدیر سابق «سامسونگ الکترونیکس» و یک مدیر سابق «هیوندای موتور» برای فعالیت حزبی در جریان رقابت‌های انتخابات سراسری اسفند ماه خبر دادند.

کو دونگ جین، رئیس سابق شرکت سامسونگ الکترونیکس (Samsung Electronics) که به دلیل تقویت برند «گلکسی» معروف شد، به حزب حاکم قدرت مردم (PPP) پیوسته است. همزمان کونگ یانگ وون، رئیس سابق شرکت هیوندای موتور نیز به حزب دموکراتیک (DP) که از مخالفان اصلی دولت کنونی محسوب می‌شود، پیوست.

بنا به گزارش یونهاپ، در جریان مراسم استقبال از رئیس سابق سامسونگ، هان دونگ هون، رهبر PPP، به جای گوشی آیفونی که معمولا از آن استفاده می‌کند، یک گوشی هوشمند گلکسی را در دست گرفت و با کو سلفی گرفت. مقامات این حزب گفتند هان تلاش زیادی کرده‌ تا کو را به خدمت بگیرد.

هان در مورد پیشرفت کره جنوبی در بخش فناوری اطلاعات گفت: کو نمادی از توسعه فناوری اطلاعات کره جنوبی در ۴۰ سال گذشته است. او کسی است که گلکسی را جهانی کرد تا تبلیغ آن در میدان تایمز نیویورک هم به نمایش گذاشته شود.

انتظار می‌رود کو دونگ جین برای یک کرسی پارلمانی در بخش سوون در جنوب سئول که محل استقرار سامسونگ الکترونیکس محسوب می‌شود نامزد شود اما خود وی از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد و گفت: این موضوع چیزی است که باید پس از گفت‌وگو با رهبری حزب مورد بررسی قرار گیرد.

همزمان حزب DP کره جنوبی نیز مدیر سابق تیم سیاستگذاری خارجی شرکت هیوندای موتور را به عضویت خود درآورد. کونگ یانگ وون در زمان تصدی خود به این خودروساز کره‌ای کمک زیادی کرد تا شبکه زنجیره تامین پایداری ایجاد کند و در سطح جهانی مطرح شود.

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا