کسب و کار

برندهای معتبر تولیدکننده روغن و گریس

پایگاه خبری توسعه برند، روغن صنعتی، می تواند دامنه وسیعی ار روانکارها را به خود اختصاص دهد . روغن صنعتی به روغن های اطلاق می شود که کاربردهای فراوان در روانکاری دستگاه ها در صنایع مختلف دارند . از انواع روغن های صنعتی  روغن زنجیر، روغن گیربکس ، روغن توربین، روغن تراش، روغن هیدرولیک ، روغن نساجی، روغن کمپرسور ، روغن های گردشی ، روغن های هوایی ، روغن موتور دیزلی و بنزینی، روغن دنده، روغن دریایی، روغن های ضد زنگ و ضد خوردگی، روغن های کمپرسور در دسته روغن های صنعتی جای دارند.

امروزه شرکت های زیادی در زمینه تولید انرژی و انواع روانکارهای صنعتی در دنیا وجود دارند که شرکت های چند ملیتی و خصوصی را شامل می شوند. با ما همراه باشید تا با چند شرکت معروف تولید روانکار آشنا شوید.

شرکت موبیل Mobil Oil

 شرکت اکسان موبیل یک شرکت آمریکایی است که در سال ۱۹۱۱ میلادی افتتاح شده ولی در سال ۱۹۲۰ به ثبت رسیده است . و در بورس آمریکا قابل معامله می باشد. اکسان موبیل یک کمپانی نفتی بزرگ در کشور آمریکاست که در حوزه تولید انرژی و روانکار فعال می باشد. امروزه روغن موبیل از با کیفیت ترین روغن های تولیدی در جهان می باشد. موبیل بعد از به ثبت رسیدن در سال ۱۹۹۹ شرکت اکسان سهام این شرکت را خریداری کرد و هر دو شرکت با یکدیگر ادغام شدند و هم اکنون هر دو شرکت با نام تجاری اکسان موبیل مشغول به فعالیت در حوزه انرژی می باشند .

شرکت والوالین

. شرکت والوالین به وسیله جان الیس (Dr. John Ellis) تاسیس شد. او در سال ۱۸۶۶ میلادی روانکار بر پایه نفت را تولید و محصولات خود را در سال ۱۸۷۳ در ایالت نیویورک آمریکا عرضه کرد. امروزه شرکت والوالین یکی از بزرگترین تولیدکننده روغن و محصولات روانکاری خودرو می باشد. روغن موتور والوالین در بیش از ۱۰۰ کشور جهان مصرف می شود.

شرکت والوالین قبلا بخشی از شرکت Ashland آمریکایی بود که این فعالیت قسمت والوالین را در سال ۲۰۱۷ میلادی جدا کرد تا والوالین به عنوان یک شرکت مستقل تولید کننده روغن موتور در جهان شناخته شود . تولیدات والوالین را روغن موتور، روغن دنده، گریس و ضد یخ برای مصارف خودرویی تشکیل میدهد

شرکت کاسترول – Castrol Oil

روغن صنعتی کاسترول از معروفترین و پرمصرفترین روغن های صنعتی در جهان می باشد. روغن کاسترول در صنایع مختلف نظیر تولید سیمان ، پتروشیمی ، برق ، خودروسازی ، صنایع غذایی ، تولید دارو استفاده می شود. از انواع روغن کاسترول می توان به روغن کمپرسور کاسترول، روغن دنده صنعتی کاسترول، روغن توربین کاسترول، روغن انتقال حرارت ، روغن تراش ، روغن ضد آتش اشاره کرد. شرکت کاسترول تولیدکننده انواع روغن موتور ، روغن موتور دریایی و گریس نسوز نیز می باشد.

کاسترول یکی از برندهای تولیدی شکت بی پی می باشد. شرکت بی پی از برند کاسترول برای تولید روغن های صنعتی کاسترول، روغن موتور و روغن دریایی کاسترول استفاده می کند.

شرکت شل – Shell Oil

روغن و گریسشرکت شل Shell از بزرگترین تولید کنندگان روغن و گریس در جهان می باشد. که در سال ۱۹۰۷ با ترکیب ۲ شرکت بزرگ رویال داچ و شل که دو شرکت هلندی و بریتانیایی بودند تاسیس شد. شرکت شل در اکثر کشورهای مختلف جهان فعال ودارای شعبات متعدد و پالایش کننده فراورده های نفتی می باشد. فعالیت اصلی شرکت شل اکتشاف، استخراج نفت و همچنین پالایش و توزیع فراورده های نفتی است. شل همچنین در زمینه تولید روغن صنعتی ، روغن موتور ، گریس شل فعال می باشد .

شل یکی از شرکت های بزرگ تولید انرژی و روغن در جهان می باشد. شل جهت رقابت با استاندارد اویل که شرکت آمریکایی آن زمان بود در اروپا تاسیس شد. امروزه شل یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان است. سهام شرکت شل در بورس آمریکا و اروپا قابل معامله می باشد.

روغن و گریساز محصولات شرکت شل می توان به Shell Corena S2 P 150 که روغن با استاندارد VDL  و پر مصرف در انواع کمپرسور هوا می باشد.

همچنین روغن Shell Omala S2 G 220 از پر مصرفترین روغن های دنده صنعتی در جهان می باشد.

شرکت توتال Total

توتال یکی از بزرگترین شرکت های استخراج نفت و تولید انرژی می باشد که در فرانسه می باشد، توتال در زمینه پالایش فراورده های نفتی، استخراج نفت و گاز و تولد روانکار، روغن موتور و گریس صنعتی با برندهای توتال و الف Elf فعال می باشد.

شرکت توتال یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان است. توتال فرانسه بعد از شرکت شل بزرگترین شرکت نفتی اروپا می باشد. مرکز شرکت توتال در پاریس است‏ ولی شرکت توتال در اکثر کشورهای جهان تولید و فروش محصولات خود را انجام می دهد.‎‏ سهام توتال در بازار بورس نیویورک و اروپا معامله می شود. شرکت توتال فرانسه دارای سابقه همکاری با کشور ایران را در پروژه های مختلف دارد. توتال پروژه های استخراج و اکتشاف نفت و گاز متعددی در ایران انجام داده است . روغن توتال در بازار ایران در مصارف خوردویی و صنعتی برند شناخته شده ای می باشد. روغن توتال یکی از محبوبترین روغن صنعتی و روغن موتور درایران می باشد.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا