کسب و کار

ثبت نام دوره DBA موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد

اهمیت شرکت در دوره DBA موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد

در دنیای رقابتی کسب و کار دو فاکتور آموزش و یادگیری به کارکرد اساسی در خصوص حفظ و توسعه سازمان مبدل شده اند. در واقع فراگیری دانش و مهارت های به روز ضامن همگام سازی سازمان ها با پیشرفت های علوم و تکنولوژی است.

بدین ترتیب آموزش در افزایش میزان بهره وری، کارایی و توسعه اقتصادی کشور های مختلف نقش بسزایی دارد. در دنیای مدرن برخورداری از زمین، کارخانه جات، ابزار و ماشین آلات جزء سرمایه انسان قلمداد نمی شود، لیکن ثروت در دانش و مهارت تعبیه شده است.

یکی از عوامل کلیدی برای توسعه اقتصادی و صنعتی کشور ها، آموزش مدیران متخصص و مجرب است. در حقیقت تربیت مدیران کارآزموده یک الزام اساسی برای موفقیت هر استارتاپ و سازمان به شمار می رود.

دوره مدیریت عالی کسب و کار (DBA) با هدف پرورش مدیر هایی برای بنگاه های خدماتی و تولیدی در بخش خصوصی، دولتی و تعاونی طراحی شده است. این دوره یک گام اساسی برای مدیران ارشد و رهبران محسوب می شود که در ارتقا دانش و تخصص آن ها تاثیر چشمگیری دارد.

معرفی دوره DBA موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد

حروف اختصاری DBA حاکی از “Doctorate of Business Administration” دارد و بیانگر دکترای مدیریت کسب و کار است. در واقع DBA یک مدرک دکترای تحقیقی به شمار می رود که به شیوه های کاربردی تجارت و کسب و کار متمرکز است.

مباحث آموزشی دوره DBA در مجموع ۳۵۰ ساعت ارائه می گردد. این دوره به دو شکل حضوری و نیمه حضوری بر اساس نیاز های دانش پژوهان طراحی شده است. در واقع به موجب مشغله ی بالای مدیران میانی، یکی از شیوه های برگزاری دوره DBA در موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد به صورت حضوری و نیمه حضوری است.

از آنجایی که سطح دروس در DBA بالاتر از دروس دوره های مدیریتی نظیر MBA است، در رده ی سطح حرفه ای قرار می گیرد.

دانش پژوهان در طول دوره DBA قادر هستند در دوره مدیریت و رهبری سازمان دانش و مهارت های جدیدی را بیاموزند. یکی از مبحث های آموزشی DBA که در عرصه سازمان بسیار ارزشمند است، متمایل سازی فارغ التحصیلان به سمت نقش های مشاوره ای در شرکت های معتبر می باشد.

دوره دکترای مدیریت کسب و کار به تحقیق، تجزیه و تحلیل تمرکز زیادی دارد. فارغ التحصیلان پس از پایان دوره می توانند در صنایع مختلف به عنوان محقق بازار و تجزیه و تحلیل کننده ی داده های سطح بالا فعالیت کنند.

اساتید دوره DBA موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد

 • پروفسور بیژن خرم
 • عماد قائنی
 • دکتر نسرین جزنی
 • دکتر محمد خطیبی
 • راضیه رضائی
 • دکتر حسین صفری
 • بهزاد ابوالعلایی
 • دکتر احمد رضا نخجوانی
 • استاد پژمان تاج محرابی
 • دکتر علی پیران نژاد
 • محمد رحیم اسفیدانی
 • دکتر مهدی کنعانی
 • دکتر سعید میرزا محمدی
 • حمید محمدی پور
 • امیر حسین صبور طینت
 • دکتر آرش بهجو
 • کیوان کیان
 • دکتر مسعود کیماسی

اعتبار گواهینامه رسمی دوره  DBA موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد

DBA یک دوره حرفه ای در مدیریت کسب و کار قلمداد می شود که به افراد عنوان علمی دکتر را ارائه می کند.

فارغ التحصیلان از دوره DBA اغلب دارای یک دیدگاه جدید نسبت به دنیای تجارت هستند و در افزایش اعتبار جایگاه های شغلی در میان کارفرمایان، همکاران و صنعت کسب و کار نقش چشمگیری ایفا می کنند.

گواهینامه رسمی DBA با حداقل نمره قبولی ۷۰ به دانش پژوهان واجد شرایط ارائه می شود و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری واقع است.

مدرک تحصیلی پیشرفته DBA به موجب برخورداری از اعتبار بالا به فارغ التحصیلان در ارتقا جایگاه شغلی در انواع صنایع و عناوین شغلی کمک بسزایی می کند.

ثبت نام در دوره DBA موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد

اکثر متقاضیان شرکت در دوره DBA دارای مدرک  MBA می باشند و با هدف ارتقا جایگاه شغلی وارد دوره دکتری مدیریت کسب و کار می گردند.

اگر سابقه فعالیت در کسب و کار دارید و تمایل دارید در یک چالش فکری جدید شرکت کنید یا درک عمیق تری نسبت به اصول حاکم بر تجارت جهانی کسب کنید، شرکت در دوره DBA یک پیشنهاد ایده آل برای شما است. در واقع دوره DBA با تاکید بر مهارت های پیشرفته رهبری، دانش عمیق و تحقیقات کاربردی، به دانش پژوهان فرصت کشف و شناسایی چالش های پیش روی تجارت را می دهد.

دوره ی تخصصی DBA موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد از کلیه مدیران میانی و ارشد سازمان ها، مدیران و کارآفرین های کشور، کارشناس های فعال در حوزه مدیریت کسب و کار و فارغ التحصیل های مقطع کارشناسی ارشد در رشته های مختلف پشتیبانی به عمل می آورد.

توجه داشته باشید که پیش نیاز شرکت در دوره DBA موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد، مدرک کارشناسی ارشد است.

هزینه دوره DBA تحت تاثیر نوع برگزاری و شیوه ی تدریس آن متمایز است. هزینه دوره حضوری DBA معادل ۲۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان می باشد و هزینه دوره DBA نیمه حضوری ۱۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان است.

برای کسب اطلاع از وضعیت ثبت نام دوره DBA  و هزینه های مختلف آموزشی دوره ی DBA می توانید به وب سایت اصلی  https://haftad.org مراجعه کنید.

همچنین در صورت نیاز به مشاوره قادر هستید با پشتیبانی سایت به صورت حضوری، تلفنی، پیام و سیستم تیکتینگ ارتباط برقرار کنید.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا