کسب و کار

آر سی مرجع ابزار اندازه‌ گیری و لوازم تراشکاری

پایگاه خبری توسعه برند، آر سی یا فروشگاه ابزار آر سی یک ابزار فروشی تخصصی برای ابزار اندازه‌گیری و لوازم تراشکاری است که بصورت فیزیکی و آنلاین فعالیت دارد.

پشتوانه فعالیت 30 ساله در کنار ارسال به سراسر کشور با تیپاکس و ضمانت اصالت، کیفیت و قیمت از مزایای آر سی به شمار می‌آید. فعالیت تخصصی بر روی ابزارهای اندازه‌گیری و لوازم تراشکاری در کنار انتخاب محصولات برند سیلور دیگر مزایای رقابتی آر سی است.

مرجع ابزار اندازه‌ گیری و لوازم تراشکاری

دلایل انتخاب سیلور

نام تجاری سیلور تولز تحت مالکیت شرکت آروین طلایی تهران است که یکی از قدیمی‌ترین تولید و واردکنندگان ابزارآلات در ایران به حساب می‌آيد. قیمت مناسب در مقایسه با کیفیت قابل قبول، تجربه سال‌ها تولید و واردات، ارائه گارانتی معتبر در کنار تجربه و نام نیک این برند از دلایل انتخاب تیم آر سی به شمار می‌آیند.

محصولات تخصصی آر سی کدامند؟

تنوع محصولات فروشگاه آر سی بسیار هستند اما تیم آر سی تخصصا بر روی ابزارهای اندازه گیری و لوازم تراشکاری فعالیت می‌کنند که در ادامه تعدادی از پرکاربردهای آنها در صنعت را معرفی می‌کنیم.

مرجع ابزار اندازه‌ گیری و لوازم تراشکاری

ابزارهای اندازه گیری

ابزارهای اندازه گیری همانطور که از نام آنها مشخص است در صنعت برای اندازه گیری کاربرد دارند، نکته حائز اهمیت در مورد ابزارهای اندازه گیری دقت و کیفیت آنهاست که در صنعت‌های مختلف مانند قطعه‌سازی و تراشکاری بر خروجی کار اثر مستقیم دارند.

میکرومتر

میکرومتر یکی از ابزارهای اندازه گیری پرکابرد است که دقت بسیار بالا و کیفیت در این ابزار بسیار حائز اهمیت است.

میکرومترها بصورت دیجیتالی و ساده برای اندازه گیری عمق، فضای بیرونی و داخلی تولید می‌شود که به آنها میکرومترهای بیرونی، داخلی و عمقی می‌گویند و در صنعت‌های مختلف مانند حوزه مهندسی مکانیکی کاربرد فراوانی دارند.

گونیا مویی

گونیاها نیز یکی دیگر از ابزارهای پرکاربرد در صنعت هستند که سنجش دقیق و ترسیم زوایای مختلف کاربردهای گونیاهاست. گونیاهای مویی در سایزهای مختلف و با دقت بسیار بالا، مواد با کیفیت و فرآیند پیچیده‌تری از سایر گونیا برای به کارگیری توسط کارشناسان و مهندسان در صنعت نسبت به سایر گونیا تولید می‌شوند.

کولیس

کولیس یکی از ابزارهای شناخته شده و پر استفاده ابزار دقیق و اندازه گیری است که برای اندازه گیری قطر کار، عمق شیار، قطر داخلی استوانه‌ها، بوش‌ها، ارتفاع قطه‌های گوناگون و … از این ابزار استفاده می‌شود.

در آر سی انواع کولیس در اندازه‌های مختلف و مدل‌های ساده، عقربه‌ای و دیجیتالی موجود است.

ضخامت سنج

از ضخامت سنج برای اندازه گیری ضخامت ورق‌های چوبی، فلزی و انواع متریال و گاهی رنگ استفاده می‌کنند. دقت و کیفیت ساخت این ابزار در صنعت بسیار اهمیت دارد.

ساعت اندیکاتور

برای تشخیص میزان لنگی یک محور، اندازه گیری ناهواری سطح، کالیبراسیون و … از ساعت اندیکاتور در صنایع مختلف مانند تراشکاری استفاده می شود.

تراز صنعتی

تراز‌های صنعتی از دیگر ابزارهای پر کاربرد موجود در آر سی هستند که تشخیص صاف بودن و شیب سطوح دو تا از شناخته شده‌ترین کاربردهای این ابزار است و در سایزهای مختلف و مدل‌های تخت، مگنتی و چهار گوش موجود است.

لوازم تراشکاری

صنعت تراشکاری یکی از صنعت‌های مهم و پر مصرف در کشور است که نیازمند لوازم با کیفیت زیادی مانند انواع سنبه و مته برای پیش بردن نیازهای صنعت است.

سنبه عدد و حروف

سنبه بیشتر برای نشانه گذاری در انواع صنعت بخصوص در تراشکاری کاربرد دارد، این ابزار ساده و قدیمی به علت کاربرد بالا و تحمل فشار زیاد از آلیاژهای سخت و با کیفیت تولید می‌‌گردد که در آر سی انواع مدل با کیفیت آن موجود است.

انواع مته

مته‌ها از دیگر لوازم پر کاربرد در صنعت تراشکاری و سایر صنایع هستند که انواع جعبه و ست مته، مته‌های کبالت و HSS برند ایزار از دیگر محصولات تخصصی فروشگاه آر سی به شمار می‌آیند.

فرزهای حکاکی

فرزهای حکاکی از دیگر محصولات تخصصی این برند است که در صنعت‌های گوناگونی مانند طلاسازی و حکاکی بر روی سنگ، شیشه،‌ فلزات و سایر متریال‌ها کاربرد دارند و در مدل‌های گوناگونی مانند مینیاتوری برای کارهای حساس تولید می‌شوند.

جمع بندی

آر سی بصورت تخصصی در زمینه فروش ابزارهای اندازه گیری و لوازم تراشکاری با تمرکز بر روی محصولات برند سیلور بصورت فروش آنلاین و فیزیکی فعالیت می‌کند که این فعالیت تخصصی در کنار قیمت مناسب دلایل انتخاب محصولات این برند به شمار می‌آیند.

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا