اقتصادی

ارائه بسته تشویقی به واحد‌های تولیدی

پایگاه خبری توسعه برند، علی رسولیان گفت: یکی دیگر از مهمترین برنامه‌های در دستور کار وزارت صمت، طرح توازن سرمایه‌گذاری است که بر اساس آن در مناطق کمتربرخوردار کشور واحد‌های تولیدی بزرگ ایجاد می‌شود.

وی اضافه کرد: ارائه بسته تشویقی به واحد‌های تولیدی، توسعه زیرساخت‌ها نظیر تامین برق و آب، رفع موانع تولید و انتقال پساب از دیگر برنامه‌هایی است که در سال جاری با جدیت پیگیری می‌شود.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه این سازمان در ایجاد ۹۳ پست برق در کشور مشارکت کرده است، ادامه داد: از این تعداد سه مورد در استان چهارمحال و بختیاری است و این آمادگی برای افزایش تعداد پست‌ها وجود دارد.

رسولیان با اشاره به افزایش تعرفه برق در شهرک‌های صنعتی خاطرنشان کرد: در سال گذشته دولت پیشنهاد داد تا قیمت برق برای صنایع افزایش پیدا کند، اما با پیگیری‌های انجام شده در جهت حمایت از بخش تولید مجلس با ۵۰ درصد مبلغ پیشنهادی افزایش قیمت برق موافقت کرد و مقرر شد تا از محل درآمد این بخش، ۵۰ درصد به خود شهرک‌های صنعتی بازگردد.

وی تصریح کرد: برهمین اساس از این محل امسال پنج هزار میلیارد تومان اعتبار به توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی اضافه می‌شود.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان

برند بهمن خودرو به زودی محصولی زیبا و پرقدرت به بازار عرضه می کند
بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا