کسب و کار

مقایسه ی قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ایرانی و ترکیه ای و ایتالیایی

پایگاه خبری توسعه برند، ماشین ظرفشویی یک ابزار بسیار کاربردی در آشپزخانه محسوب می‌شود. ماشین ظرفشویی صنعتی امروزه یکی از الزامات هر آشپزخانه صنعتی یا هر کافه و رستوران و فست فود به‌حساب می‌آید و همینطور برای کسانی که در زمینه ی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی فعالیت میکنند بسیار مهم میباشد و جزو دستگاه های استراتژیک به حساب می آید. به دلیل این‌که شما بخاطر مصرف انرژی بالا، هزینه‌های بسیار هنگفتی که بابت شستشوی ظروف تقبل می‌کنید هم به لحاظ کارگر و هم به لحاظ پودر و مایع مصرفی و همچنین به لحاظ آبی که برای شستشوی ظروف استفاده می‌شود که امر بسیار مهمی می‌باشد، باعث شده امروزه ماشین ظرفشویی صنعتی جایگاه بسیار ویژه‌ای در بین عزیزانی که دارندگان مجموعه‌های غذایی هستند پیدا کند. البته ماشین ظرفشویی صنعتی سال‌هاست که در دنیا تولید می‌شود. شرکت‌های بزرگی همچون «وینتر هالتر»، «هوبارت» و «الکترولوکس» سال‌هاست که این ماشین‌های ظرفشویی را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. البته مدت‌های مدیدی است که این مدل ماشین ظرفشویی‌ها در ایران وارد می‌شود اما امروزه به دلیل آن‌که قیمت ارز بسیار افزایش پیدا کرده است قیمت این ماشین‌های ظرفشویی صنعتی وارداتی نیز افزایش پیدا کرده است. به‌همین خاطر خیلی از تولیدکنندگان به این فکر افتادند که ماشین‌های ظرفشویی تولید کنند که دقیقاً مطابق استاندارد ماشین ظرفشویی وارداتی باشد.

ماشین ظرفشویی صنعتی ساخت ایران

شرکت «البرز تجهیز» یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع ماشین‌های ظرفشویی صنعتی ایرانی ساختاری را ایجاد کرده است که دقیقاً مطابق نمونه‌های وارداتی شکل گرفته است. ماشین‌های ظرفشویی صنعتی البرز با کیفیتی بسیار بالا امروزه حقیقتاً هم از نظر عملکرد و هم از نظر ظاهر شبیه به نمونه‌های وارداتی می‌باشد و خیلی از مشتریان حقیقتاً زمانی که ماشین‌های ظرفشویی صنعتی البرز را ملاحظه می‌کنند، تصور می‌کنند این دستگاه وارداتی می‌باشد و این به‌دلیل ظرافت بسیار زیادی است که این شرکت برای تولید این ماشین‌های ظرفشویی صنعتی به‌خرج داده است. در نهایت آن چیزی که ذهنیت مشتری را نسبت به خرید ماشین ظرفشویی صنعتی شکل می‌دهد، قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی می‌باشد. قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ایرانی طبیعتاً به‌دلیل این‌که در کشور عزیزمان ایران تولید می‌شود قیمتی بسیار مناسب‌تر نسبت به قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی وارداتی دارد . شما تصور کنید که همین قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده البرز تقریباً نصف قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده الکترولوکس می‌باشد. این عامل باعث می‌شود که خیلی از مشتریان به سمت خرید ماشین ظرفشویی صنعتی ایرانی سوق پیدا کنند. مطلبی که باید درنظر بگیرید این است که البته کیفیت ماشین ظرفشویی صنعتی ایرانی نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

ماشین ظرفشویی صنعتی ایتالیایی

مقایسه ی قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ایرانی و ترکیه ای و ایتالیایی

این‌که شما ماشین ظرفشویی صنعتی ایرانی که خریداری می‌کنید چه کیفیتی دارد و از چه قطعاتی ساخته شده است و حقیقتاً آیا این ماشین به‌صورت کارگاهی تولید می‌شود و یا در کارخانه و خط تولید و توسط دستگاه‌های بسیار عالی و فوق‌العاده CNC و خم برک تولید می‌شود؟ تمام این‌ها عواملی است که باعث می‌شود زیبایی، ظرافت و عملکرد یک دستگاه را شکل بدهند، و در نهایت قیمت آن دستگاه. زمانی که شما ماشین ظرفشویی صنعتی ایرانی را خریداری می‌کنید که دقیقاً مشابه نمونه‌های وارداتی می‌باشد چه دلیلی دارد که مشتری به‌دنبال خرید ماشین ظرفشویی صنعتی خارجی برود و قیمت بسیار بالایی پرداخت کند. حقیقتاً بعد از آن‌که مدتی از دستگاه استفاده کرد و قطعات آن دچار مشکل شد، قیمت قطعات ماشین ظرفشویی وارداتی بسیار بسیار بالا می‌باشد. در حال حاضر در سال ۱۴۰۲، شما برای خرید برد ماشین ظرفشویی صنعتی الکترولوکس باید قیمتی تقریباً حدود ۴۰ میلیون تومن هزینه کنید. زمانی‌که دستگاه شما دچار ایراد بشود و بخواهد یک سرویس کلی روی دستگاه انجام بشود بدون تعویض قطعات باید مبلغی نزدیک به ۱۰ میلیون تومن پرداخت کنید و این نشان‌دهنده آن است که حقیقتاً به‌دلیل افزایش قیمت دلار و ارز تمامی خدمات و قطعات ماشین‌های ظرفشویی صنعتی وارداتی نیز افزایش پیدا کرده است. شما در نهایت باید ساختاری را ایجاد کنید که از ماشین ظرفشویی صنعتی استفاده کنید که بتواند بازدهی خوبی برای شما داشته باشد و قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی که پرداخت می‌کنید حقیقتاً به همان اندازه برای شما بازدهی داشته باشد. شما می‌توانید با خرید یک ماشین ظرفشویی صنعتی ترکیه‌ای نیز مشکل خود را مرتفع کنید. امروزه قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ترکیه‌ای نسبت به قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ایتالیایی و آمریکایی بسیار مناسب‌تر می‌باشد و قطعات این دستگاه‌ها نیز در بازار موجود می‌باشد. ماشین ظرفشویی صنعتی اینوکسان Inoksan یکی از آن دسته از ماشین ظرفشویی صنعتی می‌باشد که در بازار موجود بوده و شما می‌توانید از شرکت «البرز تجهیز» نماینده رسمی ماشین‌های ظرفشویی صنعتی اینوکسان خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

ماشین ظرفشویی صنعتی ترکیه ای

 

مطلبی که هستند به دلیل ارتباط اقتصادی قوی که بین ایران و ترکیه وجود دارد تمامی قطعات و لوازم ماشین‌های ظرفشویی صنعتی اینوکسان در ایران وارد می‌شوند و شما می‌توانید این ماشین ظرفشویی صنعتی را با خیال راحت خریداری کرده و از آن استفاده کنید.و سالهاست بسیاری از لوازم جانبی ماشین ظرفشویی همچون سبد ماشین ظرفشویی صنعتی از ترکیه وارد میشود و در بحث واردات این لوازم هیچگونه مشکلی تا کنون بوجود نیامده است. مطلبی که باید در نظر بگیرید شما با قیمتی که برای خرید ماشین ظرفشویی صنعتی اینوکسان پرداخت می‌کنید حقیقتاً دستگاهی را استفاده می‌کنید که دقیقاً مطابق استانداردهای الکترولوکس می‌باشد و حتی با استانداردی بالاتر. شرکت اینوکسان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی در ترکیه می‌باشد که شما می‌توانید این ماشین‌های ظرفشویی صنعتی اینوکسان را خریداری کنید و با خیالی راحت از آن استفاده کنید. در نهایت به این نتیجه می‌رسیم که شما برای خرید ماشین ظرفشویی صنعتی  باید درست تصمیم بگیرید و تمامی تجزیه و تحلیل‌ها را کنار هم بگذارید تا در نهایت بتوانید به یک اجماع درست برسید و انتخاب درستی داشته باشید زیرا زمانی‌که شما قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی را پرداخت کرده و آن‌را خریداری می‌کنید و در مجموعه غذایی خود از آن استفاده می‌کنید حقیقتاً به آن دستگاه وابسته خواهید شد زیرا بسیاری از مسائل و مشکلات شما را در نظم‌دهی آشپزخانه و شستشوی ظروف مرتفع می‌کند. پس این را بدانید که ماشین ظرفشویی صنعتی می‌تواند یکی از قلب‌های تپنده ی آشپزخانه صنعتی شما باشد، پس در خرید ماشین ظرفشویی صنعتی حتماً ظرافت‌های لازم را بکار ببرید تا نتیجه‌ای بسیار عالی و فوق‌العاده دریافت کنید.

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا