کسب و کار

شرکت پیشتاز راه و شهر از سرویس خدمات تجارت الکترونیک خود رونمایی کرد

قطاربار رونمایی شد

پایگاه خبری توسعه برند، در سومین روز از دهمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، شرکت پیشتاز راه و شهر از سرویس خدمات تجارت الکترونیک خود رونمایی کرد. مدیرعامل شرکت پیشتاز راه و شهر جناب مهندس فغانی در جمع خبرنگاران حوزه های مختلف فناوری، لجستیک و حمل و نقل در تشریح این سرویس نوین و فناورانه عنوان کردند؛ با استفاده از سرویس تجارت الکترونیک، شرکت پیشتاز راه و شهر، توانایی اتصال به تمامی بازارگاه‌های بزرگ و کوچک کشور را خواهد داشت.

تجارت الکترونیک، در ایران در ابتدای راه و به واسطه پتانسیل بالا، تجارتی رو به توسعه است. گفتنی است این صنعت به لطف محبوبیت استفاده از گوشی‌های هوشمند، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به جایگاه خوبی رسیده؛ استفاده از این خدمات با تمرکز بر لجستیک نه تنها کسب و کارها و فعالیت های روزانه را تسهیل خواهد نمود بلکه رشد، توسعه و همگانی شدن را با سرعت بالا برای مشتریان خود به ارمغان خواهد آورد.

شرکت پیشتاز راه و شهر نیز در راستای بروزرسانی و تلاش جهت استفاده از تکنولوژی‌های مدرن، پیاده‌‌سازی و توسعه سرویس تجارت الکترونیک را در راهبردهای خود مورد توجه قرارداده است.

این شرکت در تلاش برای نقش آفرینی مناسب، رسیدن به جایگاهی مطلوب در صنعت لجستیک، رفع نیازمندی ها و مشکلات صنعت حمل و نقل و خدمات وابسته، با تکیه بر توانمندی‌های خود میباشد.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد بستر‌های کارآفرینی تاکید نمودند: با توسعه اکوسیستم لجستیک کشور که از دیگر اهداف شرکت پیشتاز راه و شهر میباشد نقش بسزایی را در بهبود شرایط کسب وکار، رونق اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی ایفا خواهیم نمود. تجارت الکترونیک شرکت پیشتاز راه و شهر با استفاده از امکانات و خدمات لجستیک محلی و بومی هر منطقه به مشتریان ارائه و موجب افزایش اشتغال‌زایی در این بخش می‌شود.

 در این بازار، بازیگران اصلی، سکوهای فعال در حوزه لجستیک، کارخانجات، بازرگانان، عمده فروش‌ها، ‌کوریر سرویس ها، فروشگاه‌ها و مشتریان عادی می‌باشند. اتوماسیون حمل بار و استفاده از سیستم‌های هوشمند رهگیری مرسوله‌ها نیز از دیگر اتفاقات مطلوب و بارز در سیستم لجستیک شرکت پیشتاز راه و شهر است که بهمراه این سرویس می‌تواند به تکمیل زنجیره ارائه خدمات یاری رساند.

این سرویس که با همکاری شرکت توسعه تجارت هوشمند ماد پیاده سازی شده به کسب و کارها کمک می‌کند که بتوانند خدمات لجستیک مورد نیاز را به راحتی انتخاب نموده و کالاها و خدمات خود را با صرف کمترین زمان و مناسبترین هزینه با ایمنی بالا به دست مشتریانشان برسانند.

با شناخت درست و کافی از بازار کسب و کارها و جامعه‌ای که این کسب و کارها در آن ایجاد و رشد کرده‌اند، می‌توان نسبت به افزایش استفاده کنندگان از سرویس‌ها و خدمات موجود در شرکت با دسترسی ۲۴ ساعته در تمامی ۳۶۵ روز سال برنامه‌ریزی داشته و ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی به مشتریان و رضایتمندی به مراتب بیشتری را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم.

وی در بیان دیگر مزایای تجارت الکترونیک اظهار داشتند با عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای و البته بریکس بستر مناسبی را برای فعالیت تولیدکنندگان، صاحبان صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در بازار گسترده کشورهای عضو این سازمان ها فراهم آورده که از مهمترین زیرساخت‌های لازم برای انجام این مهم، توسعه لجستیک و حمل و نقل است که میبایست با بازاریابی قوی نسبت به جذب این صنایع و شرکتها جهت حمل کالاهای صادراتی و وارداتی آن ها اقدام نمود که اهمیت موضوع تجارت الکترونیک بیش از پیش خود را نشان خواهد داد.

ایشان خاطرنشان کردند شرکت پیشتاز راه و شهر مجری حمل خودرو و خرده‌بار در شبکه ریلی کشور بوده و تلاش این مجموعه ارسال بار با بالاترین سرعت در شبکه ریلی می‌باشد. استفاده از خدمات شبکه ریلی علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف سوخت‌های فسیلی و ایمنی، دارای هزینه‌ای مناسبتر از سایر روشهای حمل کالا می‌باشد. بر اساس داده‌های آماری، حمل و نقل ریلی ایمن‌ترین روش حمل و نقل است و میزان تصادفات و آلودگی زیست محیطی در این روش بسیار پایین است. پس؛ راه‌اندازی سرویس تجارت الکترونیک شرکت پیشتاز راه و شهر علاوه بر مزایای عنوان شده برای مشتریان، قطعا برای تمام آحاد جامعه مفید و مثمر ثمر میباشد.

وی با اعلام اینکه با ایجاد هاب لجستیک آپرین، شرکت پیشتاز راه و شهر به عنوان اولین شرکت خدمات رسان حمل خرده بار و عمده از طریق ریل در این منطقه حضور خواهد یافت، مطالعه مراکز لجستیکی صنعتی در تهران و کلان شهرهای دیگر را در دستور کار کارشناسان حوزه کسب و کار شرکت قرار داده‌ایم تا با توسعه این مراکز نقش ترویج حمل و نقل چند وجهی به منظور کاهش حجم تردد خودروهای سنگین در سطح کشور و همچنین بهبود روش های توزیع کالا و ایضاْ گروپاژ بار در تناژ بسیار بالا و زمان سیر بسیار مناسب تر را برای مشتریان فراهم آوریم.

مدیرعامل شرکت پیشتاز راه و شهر نیز در حمایت از استعدادهای جوان و دارای ایده های تازه و مفید، اظهار داشتند که با پذیرش گذراندن دوره کارورزی دانشجویان در شرکت، نوید این را میدهیم تا زمینه را برای جذب افراد نخبه و خوش فکر در توسعه کسب و کار فراهم نمائیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا