اقتصادی

پرداخت بیش از 8 هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری در بانک سینا

پایگاه خبری توسعه برند، بانک سینا در پنج ماه اول سال جاری بیش از 6 هزار فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری به مبلغ 8 هزار و پانصد میلیارد ریال پرداخت کرده است.

این بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و همسو با برنامه‌های دولت در خصوص تسهیل ازدواج جوانان و تحکیم بنیان خانواده، در چارچوب ضوابط و بخشنامه‌های بانک مرکزی، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 6 هزار و پانصد و پنجاه میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه ازدواج و یک هزار و 900 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه فرزندآوری و در مجموع، حدود هشت هزار و 500 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به واجدین شرایط پرداخت کرده است.

بر اساس این گزارش، میزان درصد تحقق مبلغ تسهیلات پرداختی نسبت به بودجه تکلیفی وام قرض الحسنه ازدواج در پنج ماهه اول سال جاری حدود 55 درصد و همان نسبت در خصوص وام قرض الحسنه فرزندآوری حدود 50 درصد محاسبه شده است.

گفتنی است پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی بانک سینا نیز برای رفع مشکلات خانواده‌ها و بهبود وضعیت معیشت آنها همچنان ادامه داشته و برای تحقق اهداف مورد نظر، این بانک تا پایان مردادماه سال جاری بیش از 970 فقره وام اشتغال‌زایی به مددجویان معرفی شده از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت کرده است.

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی بانک سینا
بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا